امروز : یکشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۸
منتشر شده : بهمن ۱۲, ۱۳۹۷ | ۱۰:۴۶ ب.ظ ­ ­ کد خبر:39764 ­ ­

ژن خوب این بار در وزارت کار از داماد به برادر خانم منتقل شد

ژن خوب عنوانی بود که برای اولین بار حمیدرضا عارف پسر محمدرضا عارف رئیس فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی وارد ادبیات سیاسی کشور کرد.


به گزارش سایت خبری مدآرابعدها رسانه ها با استفاده از همین عنوان به انتصابات فامیلی در بسیاری از نهادها و شرکت ها پرداختند و ژن خوب رسما وارد فرهنگ لغت ادبیات ما شد.
نحوه مدیریت و بکارگیری افراد در شرکت های زیرمجموعه وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی به دلیل برخورداری از هلدینگ های بزرگ اقتصادی همواره با حواشی بسیاری رو به رو بوده است و از همین روی در انتصاب هایی که در این مجموعه ها رخ میدهد، طی سالهای اخیر شاهد وجود ژن های خوب از طیف های مختلف سیاسی از اصلاح طلب و اعتدالیون گرفته تا اصولگرایان در این شرکت ها و هلدینگ های بزرگ اقتصادی بوده و کماکان هستیم.

آنچه که تا به امروز از ژن‌های خوب در انتصابات دیده ایم اینگونه بوده ژن خوب از پدر به پسر یا از پدر خانم به داماد منتقل می‌شد اما در اقدامی ژن خوب در یکی از شرکت های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از داماد به برادر خانم منتقل شده است.

با اعلام اسامی هیئت مدیره شرکت های زیرمجموعه وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی مشخص شد مرتضی یزد خواستی عضو و مدیرعامل شرکت صبا فولاد خلیج فارس است. یزد خواستی که با نعمت الله ایزدی رئیس هیات مدیره صندوق بازنشستگی کشوری همشهری بوده و هر دو اصفهانی می باشند و از قرار معلوم یزدخواستی برادر خانم نعمت الله ایزدی دیپلمات پیشین کشورمان که سابقه حضور در روسیه و عمان را به عنوان سفیر جمهوری اسلامی ایران در کارنامه دارد، است.
نکته قابل توجه آن است که یزدخواستی بعد از ریاست ایزدی بر هیئت مدیره صندوق بازنشستگی به مدیر عاملی شرکت صبا فولاد خلیج فارس منصوب شده و از طرفی دیگر ایزدی که در حال حاضر رئیس هیئت مدیره صندوق بازنشستگی کشوری را بر عهده دارد بازنشسته بوده اما کماکان در این مسئولیت به فعالیت خود ادامه می دهد.
گفتنی است طبق قانون منع بکارگیری بازنشستگان مدیران بازنشسته باید از آذر ۹۷ ترک مسئولیت می کردند.
معاون نظارت مجلس چندی پیش با اشاره به اجرای قانون منع به کارگیری بازنشستگان، اظهار داشت: “اجرای این قانون از طرف معاونت نظارت مجلس پیگیری می‌شود، جدیدا احکام مربوط به این موضوع را در کمیسیون تدوین آئین نامه داخلی مجلس را استخراج کرده‌ایم و به کمیسیون اجتماعی ارائه شده است تا این کمیسیون از دستگاه‌های مختلف اجرای قانون را بخواهد.”
حال باید دید مجلس و نهاد های نظارتی چه واکنشی به مدیران بازنشسته که کماکان در حال فعالیت هستند خواهد داشت.

Download WordPress Themes Free
Download Premium WordPress Themes Free
Download Best WordPress Themes Free Download
Free Download WordPress Themes
free download udemy paid course
download coolpad firmware
Download Nulled WordPress Themes
free download udemy paid course

13 بار پسنديده شده استبرچسب‌ها:, , , ,
 1. علی گفت:

  درود بر شما
  تا جا داره این تخلفات رو پیگیری کنید

 2. عدالتخواه گفت:

  سلام خدمت سردبیر محترم
  ابتدا عرض کنم خدمتتان که ژن خوب اصولا به افراد وابسته به مقامات که بدون هیچ سابقه اجرایی پست می گیرند عنوان میشه.آیا از آقای مهندس مرتضی یزدخواستی شناختی دارید؟؟؟
  ایشان از جانبازان هشت سال دفاع مقدس می باشند که بالغ بر ۵۰ سال سن و ۲۵ سال سابقه اجرایی مرتبط با صنایع فولاد دارند.
  ایشان عضو هیات مدیره ذوب آهن اصفهان،عضو هیات مدیره فولاد اکسین اهواز،مدیرعاملی شرکت شهرک های صنعتی استان اصفهان؛مدیرعامل شرکت مهندسی بی تا طرح ،قائم مقام شرکت بین المللی مهندسی ایران،مشاور مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی ایران،عضو نظام مهندسی استان اصفهان؛کارشناس رسمی و دادگستری و غیره را در رزومه خود دارند.
  فکر نکنم ۲۵ سال سابقه خوب و مفید را بشود ژن خوب نامید.
  قطعا اکر بخواید یک نیروی متخصص در صنعت فولاد نام برد ایشان است.
  لطفا با خلوص نیت تیتر خبر بگذارید.
  یا حق

  • کارگر گفت:

   با درود به نفرات زحمتکش واحد صبا فولاد
   جناب اقای عدالتخواه و خوانندگان محترم اینجانب اخیرا در ان شرکت مشغول فعالیت بودم و به دلیل ظلم و تبعیض این اقای ژن خوب تصمیم به ترک آنجا گرفتم،اگر حمایت های اقای ایزدی و دیگران دوستانشان از ایشان نبود تمامی این سمت هایی که نام بردید هم نبود، این اقا با زدوبند وارد شرکت شدن و با به مدت حدود ۷ سال خودشون رو در سمت مدیرعامل نگه داشتند شرکت بعداز حدود ۱۲ سال علیرغم افتتاح اقای روحانی به دلیل سواستفاده های مالی و عدم وجود سیستم مدیریت شایسته هنوز نتوانسته وارد فاز تولید پیوسته شود و افراد مشغول بدون ژن خوب کمترین حق و حقوق را دریافت میکنند امیدوارم مدیریت جدید صندوق اقای دکتر صالحی با انتصاب مدیری شایسته و سالم ، باعث شکوفایی این شرکت شده و فکری به حال مظلومین شرکت صبافولاد کنند

آخرین اخبار

 • ezgif.com-gif-maker-1.gif
 • ezgif.com-gif-maker.gif
 • ezgif.com-gif-maker-2.gif
 • Webp.net-gifmaker-4.gif
 • 120-240.gif