امروز : جمعه ۱ شهریور ۱۳۹۸
منتشر شده : فروردین ۱۰, ۱۳۹۸ | ۱۱:۲۷ ب.ظ ­ ­ کد خبر:45324 ­ ­

در گفتگو با مدارا مطرح شد:

تحمل سختی‌ها تضمین کننده موفقیت است

دوران کودکی آسان و بی دغدغه ای را تجربه نکردم و تا زمانی که یادم است مدام سختی کشیده ام و یکجورایی با نبود سایه پدر ، خودم نان آور خانواده بودم.


به گزارش سایت خبری مدآرا ” محسن رجبی ارهانی” نامی آشنا در صنعت کیک و شیرینی، جوان موفقی که بدون هیچ گونه پارتی و با گذراندن دوران سخت و طاقت فرسا در دوران کودکی توانسته است در حال حاضر جایگاهی را در این صنعت به دست بیاورد. وی علاوه بر موفقیت در کسب و کار دارای تحصیلات عالیه است..وی صاحب برند شیرینی و کیک آنالی واقع در اصفهان می باشد.

سختی‌ها از من مرد ساخت

دوران کودکی آسان و بی دغدغه ای را تجربه نکردم و تا زمانی که یادم است مدام سختی کشیده ام و با نبود سایه پدر، خودم نان آور خانواده بودم. شغل‌های متفاوتی را تجربه کردم و در نهایت تصمیم گرفتم در صنعت کیک و شیرینی با روشی خاص که متخص خودم است وارد شوم و خداراشکر در حال حاضر در این زمینه هم در امر تولید و هم آموزش به طور کشوری فعالیت گسترده دارم.

متفاوت و خاص بودن را دوست دارم

خاص بودن شیوه و هنر من در کار است. برای رسیدن به موفقیت باید در صنعت خودت طوری کار کنی که خاص و متفاوت بودن احساس شود به همین منظور فروشگاهی دارم که انواع کیک و شیرینی در آن به دست مردم و مشتریان عزیز داده می‌شود و حسن کار من این است که از روغن و شکر برای شیرینی‌ها استفاده نمی‌کنم و جایگزین‌های بهتری دارم. به این دلیل که روغن چربی بالایی دارد و من از کره حیوانی نیوزلندی استفاده می‌کنم که برای سلامتی مفید است.

به تدریس خیلی علاقه مند هستم

در حال حاضر در دانشگاه فنی حرفه ای آزمونگر تدریس می‌کنم. به تدریس خیلی علاقه مند هستم و حمل بر خودستایی نباشد سعی کرده ام در تدریسم طوری به هنرجویان تعلیم دهم که با آموزش درست و اصولی روبرو شوند.

رکورد گینس و اهداف بزرگ تر را در سر دارم

بزرگ فکر کردن و آینده درخشان داشتن را دوست دارم. به زودی به همه مردم عزیزم قول می‌دهم که سال جدید حتما رکورد خودم را در کتاب گینس به ثبت برسانم و در کنار آموزش و تولید کیک و شیرینی بسیار هدف‌های بزرگ تری در سر دارم که دوست دارم به همه آروزها و اهدافم برسم.

آرزوی دوران کودکی

بچه که بودم دوست داشتم در آینده فردی بسیار متمول و پولدار باشم. مثل پولدارها زندگی کنم و این تفکر جزیی از برنامه‌های ترسیم شده در دوران کودکی من بوده است.

 

گفتگو از حامد کوماهی

Free Download WordPress Themes
Download Nulled WordPress Themes
Download WordPress Themes
Free Download WordPress Themes
udemy paid course free download
download karbonn firmware
Download Nulled WordPress Themes
free download udemy paid course

1 بار پسنديده شده استبرچسب‌ها:,

آخرین اخبار

  • ezgif.com-gif-maker-1.gif
  • ezgif.com-gif-maker.gif
  • ezgif.com-gif-maker-2.gif
  • Webp.net-gifmaker-4.gif
  • 120-240.gif