امروز : پنج شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۸
منتشر شده : فروردین ۳۱, ۱۳۹۸ | ۴:۲۷ ق.ظ ­ ­ کد خبر:46290 ­ ­

برکناری‌های بی سروصدا در صندوق بازنشستگی/صالحی مدیرکل حراست و روابط عمومی را هم برکنار کرد

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری، مدیران کل حراست و روابط عمومی این صندوق را برکنار کرد.


به گزارش سایت خبری مدارا، میعاد صالحی حافظ و قاری قرآنی است که در دوره محمود احمدی نژاد از طریق کامران دانشجو به احمدی نژاد معرفی و چندین حکم مدیریتی از او دریافت و  مدتی نیز او به عنوان مدیر شبکه قرآن انتخاب شد.

در دولت جدید نیز او سمت های اقتصادی خود را ابتدا از مشاوری وزیر صمت آغاز کرد و پیش از این حکم نیز مشاور شریعتمداری در وزارت صنعت، معدن و تجارت بود که با آمدن شریعتمداری به وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی صالحی را با خود به این وزارتخانه آورد و در اقدامی عجب و بدون تخصص و تجریبات لازم به عنوان مدیرعامل صندوق بازنشتگی کشوری منصوب کرد.

صالحی در اولین اقدام خود آیدین مولازاده، مدیرکل امور اداری صندوق و بازرس ویژه مدیرعامل که در بازدید از مناطق سیل زده لرستان به سر می‌برد به سبک احمدی نژاد برکنار کرد.

نمایندگان مجلس به ویژه اعضای کمیسیون اجتماعی مجلس در اولین هفته کاری مجلس در سال ۹۸ نسبت به این انتصاب از سوی وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی واکنش نشان داده و خواستار توضیح شریعتمداری درباره این انتصاب غیر تخصصی شدند.

محمد حسن نژاد، عضو کمیسیون اقتصادی مجلس نیز در گفتگو با مدارا از مخالفت دولت با این انتصاب خبر داد اما با وجود مخالفت های نمایندگان مجلس و دولت سید میعاد صالحی مدیرعامل صندوق بازنشستگی در اقدامی محمد رضا افشار، مدیرکل روابط عمومی صندوق بازنشستگی و عزیز رضایی، مدیر کل دفتر مرکزی حراست صندوق را در سکوت خبری برکنار کرد.

اقدامی که در هیچ رسانه‌ای خبری از آن منتشر نشد و حتی سایت رسمی صندوق نیز اشاره‌ای به آن نداشت در حالی که وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی و مدیرعامل جدید مدام در گفتگو با رسانه ها بر شفاف سازی در زیر مجموعه های خود تاکید دارند و اما در عمل نه تنها پایبند به شفاف سازی نبوده بلکه نسبت به تغییرات مدیران پنهان کاری نیز می‌کنند.

در همین زمینه بیشتر بخوانید:

Download WordPress Themes Free
Download WordPress Themes Free
Free Download WordPress Themes
Free Download WordPress Themes
udemy free download
download redmi firmware
Download Best WordPress Themes Free Download
online free course

2 بار پسنديده شده استبرچسب‌ها:, , , ,
 1. الف گفت:

  حیف از صندوق بازنشستگی
  حیف از حاج آقا تقی زاده
  حیف از دکتر مولازاده

 2. جواد گفت:

  یعنی یک مسئول حق نداره زیردستانشو خودش انتخاب کنه
  شما فقط روی صالحی اینقدر حساس هستید؟ یا هرکس که دستور تخریبش را داشته باشید؟

 • روند عجیب تایید صلاحیت آقای “سرپرست” برای مدیر عاملی یک هلدینگ دولتی توسط سازمان بورس/ “اسکندری” چگونه بدون مصوبه هیات مدیره “آتیه صبا” صلاحیت حرفه‌ای برای مدیر عاملی گرفت؟
 • تصاویر خروج قطار زاهدان-تهران از ریل
 • نتانیاهو تلویحا شکست در انتخابات را پذیرفت
 • حاشیه‌های بی پایان صندوق بازنشستگی کشوری/ تعدیل غیرقانونی نیروی انسانی در شرکت سرمایه‌گذاری آتیه صبا
 • خطیر به من میگفت: “خوب دهن رحمتی را سرویس کردی”/ این آقا تا پارسال مدام درباره رحمتی به من بد می‌گفت
 • بازداشت” بیژن قاسم زاده” بازپرس سابق دادسرای کارکنان دولت تایید شد/ غلامحسین اسماعیلی: در پرونده اکبر طبری ۱۷ نفر بازداشت شده اند
 • نظر علامه جعفری درباره “مولوی” چه بود؟!
 • واقعاً باعث تأسف است که با کارگر دغدغه‌مند برخورد می‌شود/ مطالبه کارگران به‌هیچ‌وجه سیاسی و امنیتی نیست/ مهم‌ترین دغدغه کارگران، مالکیت هپکو است
 • حذف ابومهدی المهندس از ساختار جدید الحشد صحت ندارد
 • هشدارهای انتخابات
 • آخرین اخبار