امروز : شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۸
منتشر شده : اردیبهشت ۲, ۱۳۹۸ | ۷:۴۱ ق.ظ ­ ­ کد خبر:46381 ­ ­

نمایندگان درباره تغییر نحوه برگزاری کنکور سراسری با لاریجانی جلسه خصوصی برگزار می کنند

عضو هیأت رئیسه کمیسیون آموزش مجلس از برگزاری جلسه خصوصی نمایندگان با رئیس مجلس شورای اسلامی درباره تغییر در نحوه برگزاری کنکور خبر داد.


به گزارش سایت خبری مدارا، قاسم احمدی لاشکی ، در حاشیه صحن علنی امروز (دو‌شنبه، ۲ اردیبهشت) مجلس شورای اسلامی با حضور در جمع خبرنگاران از برگزاری جلسه‌ای در دفتر دکتر لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی برای بررسی کلیت نحوه برگزاری کنکور سراسری خبر داد.

نماینده مردم چالوس و نوشهر در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس تصریح کرد: قرار است، بنده به همراه آقایان عارف رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات، کاظم جلالی رئیس مرکز پژوهش‌های مجلس، خدایی رئیس سازمان سنجش و بیرانودی رئیس کمیته آموزش و پرورش پیش از ظهر امروز طی جلسه‌ای خصوصی در حضور رئیس مجلس تغییر در نحوه برگزاری کنکور را مورد بررسی قرار دهیم به نحوی که استرس زا نباشد.

عضو هیأت رئیسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: برای مثال نمونه ای از برگزاری کنکور در برخی کشورهای اروپایی اجرا می شود به این صورت که آنها دو آزمون برگزار می کنند یک برای کسب حداقل نمره عمومی و آزمون دیگری که حداقل نمره تخصصی را تعیین می کند و نمرات آن برای ۲ سال اعتبار دارد که در نهایت در این شرایط استرس و فشار کاهش می‌یابد./خانه ملت

Download Best WordPress Themes Free Download
Download Premium WordPress Themes Free
Download Best WordPress Themes Free Download
Premium WordPress Themes Download
online free course
download samsung firmware
Free Download WordPress Themes
download udemy paid course for free

1 بار پسنديده شده استبرچسب‌ها:, , ,

آخرین اخبار