امروز : پنج شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۸
منتشر شده : اردیبهشت ۲, ۱۳۹۸ | ۱۰:۳۹ ق.ظ ­ ­ کد خبر:46408 ­ ­

عارف: سردار سلامی از چهره‌های مخلص و ارزشمند است

رئیس فراکسیون امید مجلس با تاکید بر حفظ منزلت و جایگاه سپاه پاسداران، گفت: سردار سلامی از چهره‌های مخلص و ارزشمند سپاه است.


به گزارش سایت خبری مدارا، محمدرضا عارف با اشاره به سالروز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، گفت: سپاه نهاد برآمده از انقلاب اسلامی است که در انجام وظایف نظامی و سازمانی و هم در پاسداری از ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب اسلامی موفق بوده است.

منزلت و جایگاه سپاه پاسداران باید حفظ شود

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: در واقع در هر صحنه‌ای که حضور سپاه پاسداران نیاز بوده، نیروهای سپاه به صورت مستقیم یا در قالب نیروهای بسیج حاضر شدند.

وی با بیان اینکه مجلس شورای اسلامی جایگاه والایی را برای سپاه قائل است، افزود: نمایندگان مجلس با اعلام نظر مقامات آمریکایی‌ درباره سپاه به عنوان سازمان تروریستی، یک صدا موضع‌گیری کردند، موضع ما انجام هر عمل متقابل است زیرا منزلت و جایگاه سپاه باید حفظ شود، مردم هم به این جایگاه اعتقاد دارند.

تغییر و تحول در حوزه مدیریت سپاه پاسداران را طبیعی می‌دانم

عارف با اشاره به انتصاب فرمانده جدید کل سپاه پاسداران، گفت: سردار سلامی از چهره‌های برجسته، مخلص و ارزشمند سپاه است، در دوره فرماندهی سردار جعفری هم به عنوان قائم مقام وی انجام وظیفه می‌کرد. این تغییر را طبیعی می‌دانیم زیرا دوران مدیریت‌ زمان دارد و تغییر و تحول‌ها هم طبیعی است.

رئیس فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی، گفت: تغییرات در هر دستگاهی با مکانیزم خود صورت می‌گیرد، تغییر در سپاه را هم به همین شیوه ارزیابی می‌کنیم، قطعا از حضور سردار جعفری در سپاه با تجربیات ارزشمند نیز استفاده خواهد شد، رابطه بسیار حسنه سردار جعفری و سلامی نیز به همین معنا خواهد بود./خانه ملت

Download Best WordPress Themes Free Download
Download WordPress Themes Free
Download Best WordPress Themes Free Download
Download Best WordPress Themes Free Download
udemy paid course free download
download samsung firmware
Download WordPress Themes
lynda course free download

0 بار پسنديده شده استبرچسب‌ها:, ,

آخرین اخبار

  • ezgif.com-gif-maker-1.gif
  • ezgif.com-gif-maker.gif
  • ezgif.com-gif-maker-2.gif
  • Webp.net-gifmaker-4.gif
  • 120-240.gif