امروز : پنج شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۸
منتشر شده : اردیبهشت ۲۴, ۱۳۹۸ | ۵:۰۸ ق.ظ ­ ­ کد خبر:48458 ­ ­

تیتر کدامیک علیه امنیت ملی کشورمان است؟

واکنش عجیب کیهان به حادثه بندر فجیره: دست و پنجه باعث و بانی‌اش درد نکند!

به نظر شما آیا تصویر روی جلد هفته نامه صدا علیه امنیت و مصالح کشورمان بود یا اظهار خوشحالی روزنامه کیهان از حادثه بندر فجیره در امارات؟!


به گزارش سایت خبری مدآرا، در حالیکه اوایل هفته پیش رو، هفته نامه صدا به دلیل استفاده نادرست از یک تصویر بر روی جلد خود از سوی شعبه چهارم دادسرای فرهنگ و رسانه توقیف شد. روزنامه کیهان در شماره امروز خود با تیتر “انفجارهای فجیره خواب از سر شیوخ مرتجع پراند” از وقوع چنین حادثه ای استقبال کرد. این در حالی است که سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان بلافاصله پس از انتشار خبر انفجار در بندر فجیره امارات ضمن اظهار نگرانی نسبت به وقوع چنین حوادثی در منطقه خواهان روشن شدن ابعاد دقیق این حادثه شده بود.

همچنین برخی مصطفی کواکبیان عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی هم روز گذشته این حادثه را مشکوک اعلام کرد و بهروز نعمتی سخنگوی هیات رئیسه مجلس هم حادثه فجیره امارات ناشی از شیطنت اسرائیلی‌ها معرفی کرد.

با این وجود از صبح امروز برخی کاربران در شبکه های مجازی این سوال را مطرح کرده اند که به نظر شما کدامیک برخلاف امنیت ملی کشورمان است؟ اظهار خوشحالی روزنامه کیهان از انفجارهای بندر فجیره در امارات یا عکس روی جلد هفته نامه صدا!!؟

گفتنی است روزنامه کیهان در واکنش به همین حادثه در صفحه گفت و شنود خودش آورده است؛

گفت: انفجار نفتکش‌های غول‌پیکر در بندر نفتی فجیره امارات، شاخص بورس را در ایران ۳۸۶۳ واحد افزایش داده، قیمت نفت افزایش پیدا کرده و قیمت دلار هم پایین آمده است.
گفتم: ایول، دست و پنجه باعث و بانی‌اش درد نکنه. خب، دیگه چی؟!
گفت: شاخص بورس در کشورهای عربی هم به شدت کاهش یافته است!
گفتم: دیگه چه بهتر!
گفت: آمریکا و اسرائیل و شیوخ عیاش و دست‌نشانده عرب هم بدجوری به وحشت افتاده‌اند ولی سعی می‌کنند ماجرا را کم اهمیت جلوه داده و وانمود کنند که اتفاق مهمی نیفتاده است!
گفتم: از یارو پرسیدند حالت چطوره؟ دیدند جواب نمی‌دهد، از کسی که کنارش بود پرسیدند اتفاق بدی افتاده که حرف نمی‌زند؟ گفت، نه، چیز مهمی نیست، فقط یک کمی مُرده است‌!

گروه تحلیل خبر سایت خبری مدآرا

Download WordPress Themes Free
Download WordPress Themes
Premium WordPress Themes Download
Download WordPress Themes Free
udemy paid course free download
download intex firmware
Download WordPress Themes
online free course

2 بار پسنديده شده استبرچسب‌ها:, ,

آخرین اخبار

  • ezgif.com-gif-maker-1.gif
  • ezgif.com-gif-maker.gif
  • ezgif.com-gif-maker-2.gif
  • Webp.net-gifmaker-4.gif
  • 120-240.gif