امروز : پنج شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۸
منتشر شده : اردیبهشت ۲۴, ۱۳۹۸ | ۷:۲۶ ق.ظ ­ ­ کد خبر:48482 ­ ­

ماجرای مرگ یک پیرزن که برای تشییع کنندگانش دست تکان داد+ عکس

مسئول مرکز جامع سلامت موشمی زیلایی بخش مارگون شهرستان بویراحمد گفت: پیرزنی که به گمان مردم روستای بردپهن مرده بود، هنگام آیین غسل جنازه اش، دستانش را تکان داد.


به گزارش سایت خبری مدآرا، احسان کریمی زاده در همین رابطه اظهار داشت: روز گذشته تماسی از سوی اهالی روستای بردپهن زیلایی با مرکز جامع سلامت موشمی زیلایی گرفته شد .
وی ادامه داد: براساس این تماس پیرزنی سالخورده که به گمان خانواده فوت کرده بود و مردم روستا برای شرکت در آیین غسل و سپس تشییع‌ او جمع شده بودند ناگهان انگشتان دست خود را تکان دارد.
وی افزود: بلافاصله تیم سلامت مرکز موشمی زیلایی به محل اعزام و در کمترین زمان ممکن بر بالین پیرزن حاضر شدند.
کریمی زاده بیان کرد: با بررسی های انجام شده توسط پزشک مرکز، وجود علائم حیاتی و البته وضعیت عمومی نامناسب بیمار تایید شد.
وی عنوان کرد: با توجه به شرایط عمومی بیمار، وی به وسیله آمبولانس به مرکز موشمی زیلایی انتقال یافت اما در مسیر یک بار دچار ایست تنفسی شد و با اقدامات به موقع، تنفس بیمار و سایر علائم حیاتی وی برگشت و با هوشیاری ۱۲ به مرکز رسید.
مسئول مرکز جامع سلامت موشمی زیلایی بخش مارگون تصریح کرد: سایر اقدامات تشخیصی درمانی لازم در مرکز موشمی صورت پذیرفت اما با توجه به کاهش سطح هوشیاری بیمار و نامنظم بودن کارکرد قلب ایشان، با هماهنگی صورت گرفته با مرکز فوریت های پزشکی یاسوج، بیمار با علائم حیاتی پایدار و سطح هوشیاری ۹ به اورژانس هوایی و بیمارستان امام سجاد یاسوج تحویل داده شد.
به گفته یکی از اهالی روستای بردپهن زیلایی ، پیرزن پس از انجام اقدام های درمانی و خوب شدن حال وی به روستای خود برگشت و حال وی هم اینک طبیعی است.
دهستان زیلایی از توابع شهرستان بویراحمد با هشت روستا و جمعیتی افزون بر ۱۲ هزار نفر در ۱۲۰ کیلومتری یاسوج مرکز کهگیلویه و بویراحمد قرار دارد. /ایرنا

Download Premium WordPress Themes Free
Download Premium WordPress Themes Free
Free Download WordPress Themes
Download WordPress Themes Free
udemy course download free
download karbonn firmware
Premium WordPress Themes Download
online free course

0 بار پسنديده شده استبرچسب‌ها:,

آخرین اخبار

  • ezgif.com-gif-maker-1.gif
  • ezgif.com-gif-maker.gif
  • ezgif.com-gif-maker-2.gif
  • Webp.net-gifmaker-4.gif
  • 120-240.gif