امروز : پنج شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۸
منتشر شده : اردیبهشت ۲۵, ۱۳۹۸ | ۴:۱۷ ق.ظ ­ ­ کد خبر:48595 ­ ­

“حاجی‌بابایی” کاندیدای ریاست مجلس می‌شود

رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس کاندید ریاست پارلمان خواهد شد.


به گزارش سایت خبری مدآرا، طبق آئین‌نامه داخلی مجلس شورای اسلامی اعضای هیئت‌رئیسه مجلس اعم از رئیس، نواب رئیس و دبیران این هیئت هر ساله و هم‌زمان با روز بازگشایی مجلس در روز ۷ خرداد برگزار می‌شود که در همین راستا و با تصمیم هیئت‌رئیسه قوه مقننه قرار است این انتخابات برای اجلاسیه چهارم روز یکشنبه ۵ خرداد برگزار شود.

در این میان فراکسیون‌های سیاسی مجلس (امید، مستقلان ولایی و نمایندگان ولایی) نیز با تشکیل کمیته‌های به دنبال بررسی این انتخابات و  ارائه لیست‌های جداگانه یا ائتلافی با سایر فراکسیون‌ها هستند.

در این میان فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس نیز با تشکیل کارگروهی در حال بررسی گزینه‌های مختلف برای پست‌های هیئت‌رئیسه مجلس هستند.اما حمیدرضا حاجی‌بابایی رئیس این فراکسیون نیز تصمیم گرفته است تا کاندید ریاست مجلس شود.

طبق تصمیمی که در این فراکسیون اتخاذ شده قرار بر این است لیست واحدی نیز از سوی این فراکسیون برای تمامی اعضای هیئت‌رئیسه مجلس ارائه شود.

همچنین طبق تصمیم این فراکسیون قرار است لیست نمایندگانی که در ۳ سال گذشته با این فراکسیون همراهی داشته‌اند در اختیار عموم و رسانه‌ها قرار گیرد./ تسنیم

Download Best WordPress Themes Free Download
Download Nulled WordPress Themes
Download WordPress Themes
Download WordPress Themes Free
download udemy paid course for free
download intex firmware
Download WordPress Themes
online free course

0 بار پسنديده شده استبرچسب‌ها:,

آخرین اخبار

  • ezgif.com-gif-maker-1.gif
  • ezgif.com-gif-maker.gif
  • ezgif.com-gif-maker-2.gif
  • Webp.net-gifmaker-4.gif
  • 120-240.gif