امروز : شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۸
منتشر شده : خرداد ۲۲, ۱۳۹۸ | ۳:۰۸ ق.ظ ­ ­ کد خبر:52953 ­ ­

خبرگزاری فارس علیه بیژن زنگنه/ دور زدن تحریم‌ها سرباز سودمند می‌خواهد نه ژنرال زیان‌ده

خبرگزاری فارس از مخالفان زنگنه در وزارت نفت نوشت: با این همه خسارت مشخص نیست چرا زنگنه باز هم ژست قهرمان و طلبکار می گیرد؟


به گزارش سایت خبری مدآرا، خبرگزاری فارس همسو با برخی رسانه های اصولگرا در پی تلاش چند ماه و سال گذشته در تازه ترین گزارش خود علیه بیژن زنگنه و عدم موفقیت او برای دور زدن تحریم ها نوشت: بیژن نامدار زنگنه به جهت سابقه طولانی در مدیریت کلان اجرایی و بیش از ۲۸ سال حضور در وزارتخانه‌های دولت‌های مختلف ایران به «شیخ الوزراء» مشهور است هر چند که برخی‌ سیاسیون او را ژنرال دولت می‌دانند اما زوایای پیدا و پنهانی هم در وزارت نفت دارد.

خسارت تیم مدیریتی زنگنه در قرارداد کرسنت، جریمه ۱۴ میلیارد دلاری بود. موضوع خسارت‌بار این تیم، صدور رایگان گاز به ترکیه در اثر محکومیت در دادگاه و نمونه بعدی مدیریت غرب‌محور آنها، واگذاری اطلاعات سرّی پارس جنوبی به شرکت توتال بود. همچنین عدم توجه به صنایع داخلی هم انتقادات زیادی را متوجه زنگنه و تیم وی کرده است. با این همه خسارت مشخص نیست چرا زنگنه باز هم ژست قهرمان و طلبکار می گیرد؟

گفتنی است زنگنه هفته قبل در یک گفت و گوی مفصل با خبرگزاری خانه ملت به بسیاری از پرسش هایی که اصولگرایان به زبان اتهام، مطرح کرده بودند پاسه داده بود.

 

Download WordPress Themes Free
Free Download WordPress Themes
Download Best WordPress Themes Free Download
Download WordPress Themes Free
udemy paid course free download
download lenevo firmware
Free Download WordPress Themes
free download udemy course

0 بار پسنديده شده استبرچسب‌ها:, , ,

آخرین اخبار