امروز : یکشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۸
منتشر شده : تیر ۱۵, ۱۳۹۸ | ۷:۲۹ ق.ظ ­ ­ کد خبر:55853 ­ ­

مربی شنای کارگران ایران: نگاه مسوولان به رشته های انفرادی باید تغییر کند

– مربی تیم شنای کارگری گفت: نگاه مسئولان به رشته‌های پرمدال انفرادی به خصوص شنا باید تغییر کند تا بتوانیم در میادین بین‌المللی بهتر ظاهر شویم.


به گزارش سایت خبری مدآرا،«حسین سمیع زاده» افزود: تیم شنای کارگران برای نخستین مرتبه در بازیهای جهانی شرکت می‌کند و تجربه‌ای نداشتیم و ملاک ما نیز رکوردهای ثبت شده در پنجمین دوره این مسابقات در لتونی بود.

وی اظهار داشت: بعد از مسابقات انتخابی، شناگران تمرینات مستمری داشتند. کادر فنی نیز برای انتخاب ملی پوشان به همه آنها در سراسر کشور توجه داشت. انتخاب نفرات شایسته موجب شد تاکنون نتایج درخشانی کسب کنیم.

مربی شنای کارگری ادامه داد: سطح فنی این دوره از رقابتها بسیار خوب بود. شناگران خوبی از کشورهای روسیه، هلند، اتریش و سایر کشورها در این رقابت‌ها حضور دارند. به همین دلیل تمرکز ما روی رشته‌های تخصصی ملی‌پوشان بود تا مدال بگیرند و بعد از آن و در زمان مناسب روی سایر مواد حضور یافتیم.

وی گفت: مسابقات شنا به صورت فشرده و سنگین در بازیهای جهانی برگزار می‌شود. نمایندگان ایران بسیار تحت فشار بودند و با تمام وجود و غیرت از پرچم کشورمان دفاع کردند.

سمیع زاده ادامه داد: مدالهای شنا تاثیر زیادی در افزایش رنکینگ کاروان ورزشی ایران در بازیهای جهانی خواهد داشت و هر یک از هفت شناگر ایران به اندازه یک تیم عملکرد داشته‌اند.

وی تصریح کرد: نگاه مسئولان باید به رشته‌های انفرادی که با هزینه‌ای بسیار کم می‌توانند مدال بگیرند، تغییر کند. موفقیت شناگران تیم کارگری نشان داد که چنانچه از این رشته حمایت شود می‌توان در سایر میادین نیز موفق بود.

تیم شنای کارگری با ترکیب «مهراد کشاورز»، «میلاد دلفان»، «امین شایسته»، «فرشاد دادفر»، «علیرضا نوری»، «غلامرضا شادروان» و «ساسان کریمی» در ششمین دوره بازیهای جهانی کارگران در تورتوسا اسپانیا حضور دارند.

همچنین «حسین سمیع زاده» و «علی نوری» به عنوان مربی و سرپرست این تیم را همراهی می کنند.

تاکنون شاگردان سمیع‌زاده ۵۰ مدال در بازی های جهانی اسپانیا کسب کرده‌اند.

Download Premium WordPress Themes Free
Download WordPress Themes
Free Download WordPress Themes
Download Premium WordPress Themes Free
lynda course free download
download karbonn firmware
Download WordPress Themes Free
ZG93bmxvYWQgbHluZGEgY291cnNlIGZyZWU=

0 بار پسنديده شده استبرچسب‌ها:, ,

آخرین اخبار