امروز : یکشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۸
منتشر شده : تیر ۱۹, ۱۳۹۸ | ۲:۵۹ ق.ظ ­ ­ کد خبر:56308 ­ ­

در گفتگو با مدآرا مطرح شد:

انتقاد طبیه سیاوشی به لحن تهدید آمیز عوامل ساخت سریال گاندو/ واقعیت را تحریف کرده اند

عضو فراکسیون امید: عوامل سریال گاندو داستانی را که اتفاق افتاده است را از دید خودشان گفته اند نه از زاویه دید واقعی و واقعیت را تحریف کردند و بعد هم می خواهند بگویند حاشیه امن مسئولین وجود ندارد.


طیبه سیاوشی عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار سایت خبری مدآرا با اشاره به صحبت های روز گذشته عوامل سریال گاندو گفت: مسئولین نیاز به حاشیه امن ندارند، مسئولین کار خودشان را می‎کنند و هر نقدی هم حق مردم است و مسئولین هم این حق را انکار نمی‎کنند.

وی ادامه داد: کسانی که معمولا فیلمی را می سازند و مسئله‎ای را زیر ذره بین می‎ببرند و در واقعا نقد هم می‎کنند؛ اما تهدید نمی کنند.
عضو فراکسیون امید افزود: عوامل سریال گاندو داستانی را که اتفاق افتاده است را از دید خودشان گفته اند نه از زاویه دید واقعی و واقعیت را تحریف کردند و بعد هم می خواهند بگویند حاشیه امن مسئولین وجود ندارد.
طیبه سیاوشی گفت: نمی‎توان یک تالیف هنری را به عنوان یک ابزار فشار برای بخشی از حاکمیت به کار برد مگر آن که این حاکمیت را شما قبول نداشته باشید که این حاکمیت دولت، مجلس و قوه قضاییه و یا سایر دستگاه‎های داخل حاکمیت بخشی از نظام است و شما می خواهید بگویید نظام را قبول ندارید و آن را تحت فشار قرار دهید.
عضو فراکسیون زنان مجلس ادامه داد: قرار گرفتن در این موضع و با این پوزیشن از قدرت صحبت کردن واقعا تعجب بر انگیز است برای کارگردان یک سریالی که در تلویزیون پخش شده است.
وی خاطر نشان کرد: همان طور که آنها دیگران را نقد می‎کنند دیگران هم حق نقد آنها را دارند واعتراض داشتند که محتوای این سریال محتوای واقعی نیست و در واقع رفتار‎های اینگونه به امنیت ملی کشور ضربه می‎زند.
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بهتر بود عوامل سریال گاندو جوانب کار را می‎سنجیدند و بعد صحبت می‎کردند گفت: این مواضعی که گرفته می‎شود می‎تواند جامعه را ملتهب کند همانگونه که پخش قسمت‎هایی از خود سریال برای بعضی ها اعجاب بر انگیز بود.

Download Premium WordPress Themes Free
Premium WordPress Themes Download
Download WordPress Themes
Download Best WordPress Themes Free Download
free download udemy paid course
download coolpad firmware
Download Premium WordPress Themes Free
free download udemy paid course

0 بار پسنديده شده استبرچسب‌ها:, , , ,

آخرین اخبار