امروز : یکشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۸
منتشر شده : تیر ۱۹, ۱۳۹۸ | ۶:۱۹ ق.ظ ­ ­ کد خبر:56359 ­ ­

ادعای جالب وزیر احمدی نژادی/ مردم از اصلاح طلبان فاصله گرفته اند

رییس کمیسیون آموزش مجلس: فضای مجازی آنچنان مردم را به روز کرده که به راحتی نمی‌توانند طرفداری خود از دولت را کتمان کنند. اصلاح‌طلبان در تمامی اقداماتی که دولت انجام داده‌اند و همچنین در سرنوشت دولت شریک خواهند بود. لذا اصلاح طلبان در عملکرد سرنوشت دولت شریک هستند.


به گزارش سایت خبری مدآرا، محمدمهدی زاهدی وزیر علوم دولت محمود احمدی نژاد یه خبرگزاری مهر گفته است که اصلاح طلبان نمی‌توانند حمایت اساسی که از دولت آقای روحانی داشتند را کتمان کنند. مردم هم موضع گیری‌های سران اصلاحات از آقای روحانی را فراموش نمی‌کنند. فراکسیون امید مجلس ستاد انتخاباتی برای آقای روحانی تشکیل داد و نمایندگان در قالب سخنرانان این ستاد در همایش‌های مردمی شرکت می‌کردند.

فضای مجازی آنچنان مردم را به روز کرده که به راحتی نمی‌توانند طرفداری خود از دولت را کتمان کنند. اصلاح‌طلبان در تمامی اقداماتی که دولت انجام داده‌اند و همچنین در سرنوشت دولت شریک خواهند بود. لذا اصلاح طلبان در عملکرد سرنوشت دولت شریک هستند.

زاهدی گفته: کاهش وزن سیاسی اصلاح طلبان در مجلس بی ارتباط با کاهش وزن سیاسی این جریان در میان افکار عمومی نیست. مردم به دلیل حمایت‌های زیاد اصلاح طلبان و فراکسیون امید از دولت در حال فاصله گرفتن از این جریان سیاسی هستند. اعضای فراکسیون امید بارها در مجلس رأی سیاسی دادند. به عنوان مثال علیرغم اینکه به عملکرد ضعیف یک وزیر اعتقاد داشتند اما اجازه استیضاح وی را ندادند.

در واقع مسائل اجرایی کشور تحت لوای مسائل سیاسی قرار گرفته است. کاهش وزن سیاسی فراکسیون امید پیامی به دولت و مجلس بود. نمایندگان با عدم انتخاب آقای مطهری به فراکسیون امید پیام دادند که باید با مطالبات به حق مردم همراهی کرد.

سوال از رئیس جمهور سوالی کاملاً اقتصادی در خصوص مشکلات معیشتی مردم بود اما معدودی از اصلاح طلبان آن را امضا کردند. این سوال در مورد کاهش ارزش پول ملی، افزایش بی رویه قیمت ارز و رکود اقتصادی بود. اما همکاران ما از فراکسیون امید این سوال را امضا نکردند. این امر در رأی نمایندگان این فراکسیون در هیئت رئیسه تأثیرگذار بود. انتظار داشتیم فراکسیون امید با توجه به اینکه اکثریت مجلس دهم را در اختیار دارد بتواند در زمینه نظارت بر دولت برای تحقق مطالبات مردم تأثیرگذار باشد.

Download Nulled WordPress Themes
Download Best WordPress Themes Free Download
Download Premium WordPress Themes Free
Download Best WordPress Themes Free Download
free download udemy course
download samsung firmware
Free Download WordPress Themes
udemy course download free

0 بار پسنديده شده استبرچسب‌ها:, , , ,

آخرین اخبار