امروز : یکشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۸
منتشر شده : تیر ۱۹, ۱۳۹۸ | ۷:۱۵ ق.ظ ­ ­ کد خبر:56371 ­ ­

وزیر سابق دادگستری: در سه ماه گذشته ۴۰ درصد از تجمعات اعتراضی مردم کاهش یافته است

دبیرکل جامعه روحانیت مبارز نقش روحانیون را در جامعه بسیار برجسته توصیف کرد و گفت : روحانیون امروز باید امید را در جامعه تقویت کنند.


به گزارش سایت خبری مدآرا، حجت الاسلام مصطفی پورمحمدی روز چهارشنبه در گردهمایی ائمه جمعه مازندران در شهر امیرکلا از توابع شهرستان بابل، گفت: اگر قرار است در جامعه نقدی صورت گیرد باید این نقد در راستای تقویت امیدآفرینی و مایوس کردن دشمن باشد.

وی تاکید کرد: علیرغم محدودیت و تحریم های ظالمانه آمریکا، کشور به دستاوردها و پیشرفت‌های خوبی دست یافته است که روحانیون می توانند آن را برای مردم تشریح کنند.

پورمحمدی گفت: دستاوردهای نظام فراگیر و متعلق به همه اقشار جامعه است و نباید با سلیقه های سیاسی این دستاوردها را کم رنگ کنیم.

وی افزود: میلیون‌ها ایرانی تلاش کردند تا امروز ایران به این جایگاه برجسته در منطقه و دنیا دست یابد و این پیشرفت ها متعلق به شخص یا گروه خاصی نیست بلکه متعلق به همه ملت و نظام است.

دبیرکل جامعه روحانیت مبارز اظهارداشت: در یک سال اخیر در سیل و زلزله های ویرانگر خدمات بسیار مطلوبی به سیل زدگان و زلزله‌زدگان ارائه شده است که تحسین جهانی را به همراه داشته است.

وی افزود: ما منکر مشکلات موجود در بخش گرانی و تورم و بیکاری نیستیم، اما مردم ما با هوشمندی کامل شرایط کشور و جهان را درک می‌کنند و همراه با نظام هستند.

پورمحمدی توضیح داد: بر اساس آمارهای اعلام شده در سه ماه گذشته ۴۰ درصد از تجمعات اعتراضی مردم کاهش یافته است و از طرف دیگر ۹۰ درصد از فراخوان ضد انقلاب برای اعتراض بدون پاسخ مانده است.

وی افزود: این آمارها نشان می‌دهد که امید در مردم ما ظرف چند ماه گذشته افزایش یافته است و امیدواریم این مسیر همچنان ادامه داشته باشد.

دبیرکل جامعه روحانیت مبارز اتحاد و همدلی را رمز موفقیت و عبور از مشکلات کشور دانست و تاکید کرد: آمریکا از توان نهفته جمهوری اسلامی که ناشی از هماهنگی کامل و همدلی همگانی است وحشت دارد./ ایرنا

Download Premium WordPress Themes Free
Free Download WordPress Themes
Premium WordPress Themes Download
Download Premium WordPress Themes Free
lynda course free download
download lenevo firmware
Download Best WordPress Themes Free Download
lynda course free download

0 بار پسنديده شده استبرچسب‌ها:, , , , ,

آخرین اخبار