امروز : یکشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۸
منتشر شده : تیر ۲۰, ۱۳۹۸ | ۵:۳۹ ق.ظ ­ ­ کد خبر:56463 ­ ­

آیا ماده ۴۷۷ آیین‌ دادرسی کیفری درباره پرونده سعید طوسی اعمال می‌‌شود؟

 

محمود صادقی، نماینده تهران، در توییتر خود نوشت: پدر یکی از شکات که قبلاً از موافقت قوه با اعاده دادرسی به من خبر داده بود، طی پیامی حاوی شماره و تاریخ نامه دادستان کل، اظهار کرد دوباره به دبیرخانه قوه مراجعه کرده و از موافقت با اعمال ماده ۴۷۷ آ‌د.ک. اطمینان پیدا کرده است.

به گزارش سایت خبری مدارا، محمود صادقی، نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی، که پیگیر وضعیت شکات سعید طوسی قاری معروف است، در توییت جدیدی از اطمینان برای موافقت با ماده ۴۷۷ آیین‌ دادرسی کیفری خبر داد.

 

نماینده تهران در پیامی که در صفحه توییتری خود منتشر کرده، نوشته است: ‏با توجه به اظهارات وکیل آقای گندم‌نژاد (معروف به طوسی) پدر یکی از شکات که قبلاً از موافقت قوه با اعاده دادرسی به من خبر داده بود، طی پیامی حاوی شماره و تاریخ نامه دادستان کل، اظهار کرد دوباره به دبیرخانه قوه مراجعه کرده و از موافقت با اعمال ماده ۴۷۷ آ‌د.ک. اطمینان پیدا کرده است.

 

در تماسی که خبرنگار اعتمادآنلاین با سعید طوسی برقرار کرد، او از پاسخ و اظهارنظر درباره موافقت رئیس قوه‌ قضاییه با بررسی مجدد پرونده خود سر باز زد و گفت: در این خصوص با وکیلم صحبت کنید، ایشان اطلاعات دقیق‌تری از این مساله دارند.

 

گفتنی است که هفته گذشته، بعد از انتشار این خبر از طرف محمود صادقی، سعید طوسی در گفت‌وگو با اعتمادآنلاین گفت: این صحبت‌ها دروغ است./اعتمادانلاین

 

بیشتر بخوانید:

 

صادقی - طوسی

Free Download WordPress Themes
Premium WordPress Themes Download
Download WordPress Themes Free
Download Premium WordPress Themes Free
online free course
download micromax firmware
Download WordPress Themes Free
ZG93bmxvYWQgbHluZGEgY291cnNlIGZyZWU=

1 بار پسنديده شده استبرچسب‌ها:, , ,

آخرین اخبار