امروز : یکشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۸
منتشر شده : تیر ۲۰, ۱۳۹۸ | ۲:۱۴ ب.ظ ­ ­ کد خبر:56478 ­ ­

آقای ظریف؛ گاندو محصول غیر مستقیم دولت بود!

مسئولان دولتی در حالی با انتقاد های جسته و گریخته نسبت به این سریال واکنش نشان دادند که انگار بودجه سازمان صداوسیما را یک دولت دیگر پرداخت می کند.


به گزارش گروه تحلیل خبر سایت خبری مدآرا، با گذشت بیش از چند روز پس از پایان  سریال “گاندو” حواشی آن هم چنان ادامه دارد تا جایی که در تازه ترین واکنش مسولان دولتی نسبت به این سریال محمد جواد ظریف در حاشیه جلسه هیات دولت روز چهارشنبه بار دیگر با تاکید این نکته که دولت پول ساخت سریال تبلیغاتی را ندارد نسبت به این موضوع واکنش نشان داد.

 

محمود واعظی رئیس دفتر رئیس جمهور از دیگر شخصت هایی بود که برای بار دوم طی چند هفته گذشته از این سریال انتقاد کرد و گفت: دولت حق شکایت و پیگیری خود را از دست اندرکاران این سریال را برای خود محفوظ می داند.

 

اما نکته جالب در این بین اینجاست که مسئولان دولتی در حالی با انتقادهای جسته وگریخته نسبت به این سریال واکنش نشان دادند که انگار بودچه سازمان صداوسیما را یک دولت دیگر پرداخت می کند.

 

اسفند ماه سال گذشته بود که مجلس شورای اسلامی علاوه بر بودجه ای که دولت برای این سازمان عریض و طویل تعیین کرده بود ۱۵۰ میلیون یورو از صندوق ذخیره ارزی به این سازمان اختصاص داد. این در حالی است که علاوه بر این؛ رقم حدودی برای بودجه صداوسیما در سال ۹۸، یک هزارو ۸۴۰ میلیارد تومان اعلام شده است؛ این رقم در سال۹۷، یک  هزارو ۶۴۶ میلیارد تومان و در سال‌۹۶، یک هزارو ۵۹۸  میلیارد تومان بوده است.

 

افزایش بودجه پلکانی که به اذعان بسیاری از کارشناسان برای رسانه ای که مقبولیت چندانی بین مردم ندارد به نوعی حیف و میل کردن اموال بیت المال است. بنابراین در پاسخ به وزیر امور خارجه حسن روحانی می توان این گونه یادآوری کرد که تنها در همین دولت دوازدهم بودجه سازمان صداوسیما چه مقدار و توسط چه کسانی افزایش یافته تا خروجی آن سریالی شود که از صدر تا ذیل مسئولان دولتی را جاسوس، وطن فروش و نفوذی معرفی کرده است.

 

پس با این وجود مسئولان دولتی بهتر از هر کسی می دانند که هدف این سریال چیست.

 

محصول فرهنگی موسسه شهید آوینی که به گفته مجتبی امینی تهیه کننده این سریال در یک نشست خبری تالویحا به منتقدانش هشدار داد که انتقاد نکنید تا سوژه گاندو۲ نشوید.

Download Best WordPress Themes Free Download
Download Nulled WordPress Themes
Premium WordPress Themes Download
Download WordPress Themes Free
udemy course download free
download karbonn firmware
Download WordPress Themes
ZG93bmxvYWQgbHluZGEgY291cnNlIGZyZWU=

6 بار پسنديده شده استبرچسب‌ها:, , , , ,

آخرین اخبار