امروز : دوشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۸
منتشر شده : تیر ۲۴, ۱۳۹۸ | ۲:۱۵ ق.ظ ­ ­ کد خبر:56936 ­ ­

ترور نماینده اصفهان صحت ندارد/ سالک: موضوع سرقت بوده است

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس با اشاره به اخبار منتشره مبنی بر سوءقصد به وی گفت: بنده این موضوع را تکذیب می‌کنم و صرفاً موضوع سرقت بوده است.


به گزارش سایت خبری مدآرا، حجت الاسلام احمد سالک امروز (دوشنبه) در حاشیه جلسه علنی مجلس در جمع خبرنگاران با اشاره به اخبار منتشره مبنی بر سوءقصد به وی، گفت: این خبر جو سازی است و چنین مسئله‌ای به هیچ وجه مطرح نبود.

سالک ادامه داد: البته سینه ما آماج گلوله‌های منافقین است اما شایعاتی که شب گذشته در این باره پخش شد، واقعیت ندارد.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس متذکر شد: بنده برای مصاحبه تلویزیونی دعوت شده بودم و در محل مصاحبه بودم که یک مرتبه صدای دو شلیک را شنیدم که مجری برنامه چند بار جابجا شد و گفت گویا اتفاقی افتاده است.

سالک تصریح کرد: در نتیجه ذهن بنده به این سمت و سو رفت که ممکن است برای محافظم اتفاقی افتاده باشد و بلافاصله پایین آمدم تا ببینم قضیه از چه قرار است.

وی افزود: قضیه از این قرار بود که چهار موتور سوار با دو موتور در صحنه بودند و طبق شواهد عینی به محافظ بنده که در ماشین نشسته بود، حمله کردند و از آنجایی که کیف بنده هم در ماشین بود، محافظم تصور کرده بود که آنان می‌خواهند کیفم را مورد سرقت قرار دهند و به این دلیل اسلحه کشید و احتمالاً به خودش تیر زده و مصدوم شده است.

نماینده مردم اصفهان ادامه داد: محافظ بنده سپس از خودرو خارج شد و آن سارقان را تا سر چهارراه تحت تعقیب قرار داد و در آنجا هم یک تیر هوایی زد و بعد یک مرتبه بر زمین افتاد و در اینجا متوجه می‌شود که مضروب شده است.

سالک بیان کرد: بلافاصله حراست مجلس و مأموران نیروی انتظامی در صحنه حادثه حاضر شدند وبا شاهدان عینی صحبت کردند که تا این لحظه جمع بندی آنان این است که موضوع سرقت بوده و البته همچنان این مسئله در حال بررسی است.

وی گفت: محافظ بنده در حال حاضر در بیمارستان امام خمینی (ره) بستری شده است و خوشبختانه به وی صدمه جدی وارد نشده است.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس تأکید کرد: مجدداً می گویم آنان احتمالاً به دنبال سرقت کیف بنده و دیگر چیزهایی بودند که در ماشین وجود داشت اما به هیچ وجه سو قصد به بنده مطرح نبود چرا که اگر کسی بخواهد به بنده سوءقصد کند، باید خودم را مورد هدف قرار دهد.

وی با اشاره به مصاحبه یکی از نمایندگان مجلس مبنی بر اینکه سالک مورد سوءقصد قرار گرفته و محافظش هم مجروح شده است، اظهار داشت: بنده به صراحت می گویم که کسی به بنده سوءقصد نکرده و این موضوع را تکذیب می‌کنم.

نماینده مردم اصفهان در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا ضاربان مسلح بودند؟ گفت: در این زمینه اطلاعی ندارم که البته نیروی انتظامی در حال تحقیق و بررسی است./ مهر

Download WordPress Themes Free
Download Premium WordPress Themes Free
Download Best WordPress Themes Free Download
Download Premium WordPress Themes Free
udemy course download free
download mobile firmware
Download Nulled WordPress Themes
udemy paid course free download

0 بار پسنديده شده استبرچسب‌ها:, , , , ,
 • واکنش نماینده ماهشهر به خبر سرکوب اعتراض ها در شهرک شهید چمران این شهر
 • مدیر عامل شرکت آپاداناسرام یک روز بعد از معارفه برکنار شد/نماینده بویین زهرا: این صالحی آن “صالحی” نبود که گفتم!
 • اولین واکنش یکی از ۶ نماینده‌ای که وزارت صنعت اقدام به اخذ ویزا برای آنها کرده بود: ویزا نبود بلکه دعوت نامه بود/ از سفر خبری نداشتم/ مگر بیکار هستم یک ماه به سفر بروم/ دکترای مهندسی شیمی از کانادا دارم
 • رحمانی فساد در وزارتخانه “صمت” را تکذیب کرد واعظی گفت پیگیری میکنیم!
 • یکی از اطرافیان احمدی‌نژاد به دلیل خروج ۲۲ میلیارد دلار از کشور محاکمه شد، اما موضوع رسانه ای نشد/ اظهارات جهانگیری درست است/ اسناد خروج ۲۲ میلیارد دلار ارز از کشور موجود است
 • “رخشان بنی اعتماد” عزادار شد
 • جزئیات مراسم تدفین مادر رخشان بنی اعتماد
 • واکنش تند فاضل میبدی به اظهارات کارشناس مذهبی صداوسیما/ این فرد “سخنگوی داعش” در صداوسیما بود/ چرا آیاتی که در قرآن راجب مردم، فقرا، ترحم به انسان ها است را نمی بینید؟/ قرآن به مخالفین حق اعتراض داده است/ اگر فرد معترضی پمپ بنزین را آتش زده؛ این افراد دین را به آتش کشیده اند
 • روایت «لیلا واثقی» فرماندار قلعه حسن خان از یک تسخیر نیم ساعته/ آمدند، غارت کردند و آتش زدند
 • پرویز کردوانی: در تهران، بین اتوبان همت و حکیم ۲ گسل خیلی خطرناک وجود دارد
 • آخرین اخبار