امروز : یکشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۸
منتشر شده : تیر ۲۴, ۱۳۹۸ | ۶:۱۸ ق.ظ ­ ­ کد خبر:57003 ­ ­

الیاس حضرتی: روسای کمیسیون‌های مجلس امروز با آیت‌الله جنتی دیدار می‌کنند/ دیدار بعدی با «رئیس‌جمهوری» است/ مشکلات و مسائل مردم در جلسات مطرح می‌شود

 

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: روسای کمیسیون‌ها امروز به دیدار دبیر شورای نگهبان می‌روند.


به گزارش سایت خبری مدآرا، الیاس حضرتی، رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با اشاره به دیدار امروز روسای کمیسیون‌های پارلمان با آیت‌الله جنتی دبیر شورای نگهبان، بیان کرد: بر اساس یک برنامه‌ای که از قبل تدوین شده و البته منظم هم نبوده، روسای کمیسیون‌ها با روسای قوا نشست‌هایی را برگزار می‌کنند.

 

وی ادامه داد: بر این اساس ما روز گذشته هم با حجت‌الاسلام رئیسی رئیس قوه قضاییه نشستی را داشتیم و امروز هم با آیت‌الله جنتی دبیر شورای نگهبان به عنوان یک نهاد مستقل و تأثیرگذار جلسه‌ای خواهیم داشت.

 

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با تأکید بر اینکه روسای کمیسیون‌ها جلساتی را به صورت مرتب با لاریجانی رئیس مجلس برگزار می‌کنند، افزود: جلسه بعدی ما با حجت‌الاسلام روحانی رئیس جمهوری خواهد بود.

 

حضرتی تصریح کرد: در این جلسات معمولا مشکلات و مسائلی که نسبت به آن نهاد از سوی مردم در سطح جامعه به نمایندگان مجلس گفته می‌شود را مطرح می‌کنیم، همانطور که روز گذشته هم در جلسه با رئیس قوه قضاییه ما مباحث و گرفتاری‌های مردم در زمینه‌های حقوقی را بیان کردیم و آقای رئیسی هم با حوصله بخشی از مسائل را توضیح و قرار شد دیگر مسائل را هم پیگیری کند.

 

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

 

Download Premium WordPress Themes Free
Download Premium WordPress Themes Free
Download Premium WordPress Themes Free
Download WordPress Themes
online free course
download xiomi firmware
Download WordPress Themes Free
udemy free download

0 بار پسنديده شده استبرچسب‌ها:, , , ,

آخرین اخبار

  • ezgif.com-gif-maker-1.gif
  • ezgif.com-gif-maker.gif
  • ezgif.com-gif-maker-2.gif
  • Webp.net-gifmaker-4.gif
  • 120-240.gif