امروز : یکشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۸
منتشر شده : تیر ۲۴, ۱۳۹۸ | ۹:۴۲ ق.ظ ­ ­ کد خبر:57062 ­ ­

حکم بازداشت برای زنی که در تظاهرات کرکوک صدام و حزب بعث را ستود

منابع وابسته به پلیس کرکوک از صدور حکم بازداشت برای زنی که در جریان تظاهرات روز جمعه گذشته در کرکوک، صدام و حزب بعث را ستوده بود، خبر دادند.


به گزارش سایت خبری مدآرا به نقل از النهرین، منابع وابسته به پلیس کرکوک از صدور حکم بازداشت برای زنی که در جریان تظاهرات روز جمعه گذشته کرکوک، صدام و حزب بعث را ستوده بود، خبر دادند.

ستودن صدام و حزب بعث منحله از سوی یک زن حاضر در اعتراضات خیابانی کرکوک برای اعلام مخالفت با توافق حزب دمکرات کردستان عراق و اتحادیه میهنی کردستان عراق بر سر نامزد کردن طیب جبار امین برای تصدی منصب استانداری کرکوک، موجب صدور حکم بازداشت وی شد.

افراسیاب کامل سخنگوی پلیس کرکوک گفت: حکم بازداشت برای «رنا حمید» به اتهام تمجید از صدام و حزب بعث هنگام تظاهراتی که روز جمعه در استان کرکوک برگزار شد، صادر شده است.

وی افزود: نیروهای امنیتی به سوی منزل رنا حمید رهسپار شدند تا وی را بازداشت کنند اما وی در منزل نبود و هم اکنون فراری است. نیروهای امنیتی در تعقیب وی هستند تا وی را بیابند و بازداشت کنند.

گفتنی است که رنا حمید که به دلیل ستودن حزب بعث و صدام حسین با حکم بازداشت مواجه شده است در اعتراضات روز جمعه گفت: ما بعثی هستیم، ما صدامی هستیم.

شایان ذکر است که بر اساس قوانین بعث زدایی و مبارزه با فعالیت‌های نژادپرستانه و تروریستی و تکفیری در عراق، هر شخصی به عضویت حزب بعث درآید یا به هر طریقی افکار و اندیشه‌های آن را تبلیغ کند به ۱۰ سال زندان محکوم می‌شود.

Download Premium WordPress Themes Free
Download Nulled WordPress Themes
Download Best WordPress Themes Free Download
Free Download WordPress Themes
download udemy paid course for free
download samsung firmware
Download Best WordPress Themes Free Download
free download udemy paid course

0 بار پسنديده شده استبرچسب‌ها:, , , ,

آخرین اخبار

  • ezgif.com-gif-maker-1.gif
  • ezgif.com-gif-maker.gif
  • ezgif.com-gif-maker-2.gif
  • Webp.net-gifmaker-4.gif
  • 120-240.gif