امروز : یکشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۸
منتشر شده : تیر ۲۸, ۱۳۹۸ | ۹:۱۶ ق.ظ ­ ­ کد خبر:57454 ­ ­

رفتن میعادصالحی از صندوق بازنشستگی کشوری قطعی شد

با شدت گرفتن تنش‌ها در صندوق بازنشستگی و مدیریت عجولانه و غیرطبیعی میعادصالحی در این سازمان بزرگ اقتصادی و اجتماعی، پیرو گزارش‌های مختلف به نهادهای نظارتی صلاحیت تخصصی وی جهت انتصاب مورد بررسی و ایراد سازمان‌بازرسی کل کشور و دیوان‌محاسبات قرارگرفت.


به گزارش سایت خبری مدآرا به نقل از گروه‌خبری ایران‌ما: وی که با حمله به مدیران ارشد و ایراد اتهاماتی دروغین مانند حقوق نجومی و مدارک تحصیلی نامرتبط به ایشان در تلاش بود تا با حاشیه‌سازی، حاشیه‌ای امن برای خود ایجاد کند، پس از گذشت حدود چهارماه از انتصاب غیرقانونی‌اش، اکنون مجبور به ترک صندلی مدیریت هست.

 

صالحی که ظاهرا با توصیه مهرداد بذرپاش و حمایت قاطع هادی رضوی داماد وزیر به این سمت رسید، کوشید تا به مانند محمود احمدی‌نژاد با سروصدا و آبروریزی و متوجه کردن اذهان عموم به حاشیه‌ها به کار خود ادامه دهد که واکنش نمایندگان مجلس و نامه نهادهای نظارتی، شرایط ادامه کار را از وی سلب کرد.

البته بعید نیست که صالحی به عمد، انتشار لیست حقوق‌ها و مبارزه صوری و دروغین خود با فساد را به عنوان علت برکناری‌اش اعلام کند که قطعا مردم و بازنشستگان فرق بین حاشیه‌سازی و تلاش  را به خوبی می‌دانند.

 

نکته مهمی که باید توجه‌کرد این است که انتصاب صالحی از ابتدا خلاف قانون بوده و برابر نظر صریح سازمان بازرسی تمام احکام صادره توسط وی نیز غیرقانونی بوده و باید کلیه مدیرانی که گاها به ناحق توسط وی برکنار شدند مجددا مشغول به کار شوند.

 

همچنین شنیده شده شریعتمداری این‌بار در صدد است تا قوانین مصوب مجلس درمورد شرایط مدیرعاملی را رعایت کند که به‌ همین دلیل گزینه‌هایی چون داود کرمی، سید رومیانی، کبیری و میدری امکان تصدی سمت فوق را نخواهند داشت.

 

طبق آخرین اخبار واطلاعات، محمد مهدی‌ تندگویان( معاون وزیر‌ورزش )، آیدین‌مولازاده( از مدیران‌ارشد صندوق و معاون‌سابق وزیرعلوم ) و علی‌ موهبتی( رئیس بیمه سلامت کشور و معاون‌سابق وزیربهداشت )، سه گزینه جدی تصدی سمت مدیرعاملی صندوق بازنشستگی کشوری هستند که ظاهرا صحبت‌هایی نیز با این گزینه ها شده است.

Premium WordPress Themes Download
Download WordPress Themes
Download Best WordPress Themes Free Download
Download WordPress Themes Free
lynda course free download
download intex firmware
Download Best WordPress Themes Free Download
lynda course free download

7 بار پسنديده شده استبرچسب‌ها:, ,

آخرین اخبار

  • ezgif.com-gif-maker-1.gif
  • ezgif.com-gif-maker.gif
  • ezgif.com-gif-maker-2.gif
  • Webp.net-gifmaker-4.gif
  • 120-240.gif