امروز : یکشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۸
منتشر شده : مرداد ۲۹, ۱۳۹۸ | ۴:۲۱ ب.ظ ­ ­ کد خبر:61120 ­ ­

غلامعلی دهقان:

“عصر جدید سیما یا استثنا؟”

فصل اول برنامه “عصر جدید” در سیمای جمهوری‌اسلامی به پایان رسید. برنامه‌ای قابل قبول که می‌توان آن را در این آشفته‌بازار صداوسیما که نگاه تنگ جناحی حاکم شده، برنامه‌ای قابل‌قبول و مفید برای جامعه ایرانی دانست.


به گزارش سایت خبری مدآرا، غلامعلی دهقان، فعال سیاسی و مدرس دانشگاه، در یادداشتی نوشت: هر برنامه‌ای که بتواند منافع ملی کشور را حفظ کند، قابل‌قبول است. مهمترین سرمایه‌های هر کشوری استعدادهای خدادادی آن کشور است. استعدادهایی که قرار نیست از یک جنس هم باشند. تنوع استعدادها یک واقعیت است که باید آن را پذیرفت.

“عصر جدید” کشکولی از استعدادها را به نمایش گذاشت. اعم از علمی، هنری، ورزشی و… تاهمه استعدادها دیده شوند. از “پارسا خائف” که استعداد نوجوان ایرانی در موسیقی را نشان داد تا “محمد زارع” که جسارتش زبانزد شد تا “دختران نینجا” که نشان داد بانوی ایرانی هم جسارت در کارهای رزمی را دارد و البته، شعبده ایرانی با “فتحی روشن” هم مختصات خود دارد و هنر والای یک زن ایرانی با مقداری شن که هر بیننده‌ای را متاثر می‌کند.

“عصر جدید” با استقبال خوب مردم هم روبه‌رو شد. در زمانه‌ای که شبکه‌های ماهواره‌ای توانسته‌اند با نوآوری مخاطبینی در داخل برای خود، دست و پا کنند؛ “عصر جدید” توانست بینندگان فراوانی را با خود همراه کند تا در این وانفسای حاکمیت نگرش‌های نوعا بسته در صداوسیما، نشان دهد می‌توان با میدان دادن به برنامه‌سازان جوان از جنس علیخانی‌ها بخشی از جوان‌ها را به صحنه آورد.

“عصر جدید” نباید یک استثنا در برنامه‌سازی صداوسیما باشد. شاید تا همین دهه پیش، تصور اینکه “دختران نینجا” باچنین حرکاتی در سیمای جمهوری‌اسلامی دیده شوند، بعید می‌نمود و یا حتی نوع لباس و فرم موی محمد زارع تا همین مدتی پیش، گناه صغیره محسوب می‌شد.

بنابراین، می‌توان همانطور که حرام خدا را نباید حلال کرد؛ نباید حلال خدا را هم حرام اعلام کرد. کاری که طی سال‌ها پیش با نگاه جزمی و بسته انجام شد و شاهد تبعات آن بودیم و هستیم.

Download WordPress Themes
Download Nulled WordPress Themes
Download WordPress Themes
Download Nulled WordPress Themes
lynda course free download
download redmi firmware
Download Nulled WordPress Themes
ZG93bmxvYWQgbHluZGEgY291cnNlIGZyZWU=

0 بار پسنديده شده استبرچسب‌ها:, , ,
 • استان آذربایجان مرزی تشکیل می شود؟
 • علی عسگری رئیس ستاد اجرایی فرمان امام می شود؟
 • واکنش صریح رئیس شورای استفتائات دفتر رهبری به سخنان منتسب به آیت الله یزدی/ مگر کسی بخواهد مرجع شود باید از شما اجازه بگیرد؟/ مگر جامعه مدرسین اختیار مردم را دارد؟!
 • نامه نگاری آملی لاریجانی با رهبری تایید شد؟/ انتقاد تند آیت الله یزدی از آیت الله آملی لاریجانی: شما در قم بودنتان هم خیلی موثر نبود!
 • چرا جرثقیل اعدام قاتل امام جمعه کازرون پوشیده شده بود؟+ عکس
 • اعتراض به سخنرانی یک منصوب رهبری برای سخنرانی منصوب دیگر ایشان!/ برخی حکم رهبری را برای دوستان‌شان می‌پسندند، برای دیگران نه!
 • نیروهای جذب شده در دوارن “میعاد صالحی” توسط نعمت الله ایزدی برکنار شدند/ ماجرای استخدام غیرقانونی ۳۵ نفر توسط “مشاور صالحی” در شرکت سرمایه گذاری آتیه صبا چه بود؟
 • بازداشت “محمدعلی پورمختار” نماینده همدان صحت ندارد
 • سخنان تأمل برانگیز آیت الله علوی بروجردی: ما روحانیون با مردم چه کردیم که وضعیت این گونه شده است؟!/ آیا ما نسبت به این جوان‌های مردم که گروه گروه دارند از دین خارج می‌شوند مسئولیت نداریم؟!
 • “عصر جدید سیما یا استثنا؟”
 • آخرین اخبار