امروز : یکشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۸
منتشر شده : مرداد ۳۰, ۱۳۹۸ | ۳:۱۵ ق.ظ ­ ­ کد خبر:61134 ­ ­

«پارسا خائف» نفر اول «عصر جدید» می‌شود!

دوشنبه شب تلویزیون بعد از مدت‌ها ترافیکی میلیونی از مخاطبان ایرانی را دشت کرد. فینال برنامه عصر جدید همه چیز را برای یک برنامه پرمخاطب و جذاب داشت.


به گزارش سایت خبری مدآرا، ۵ اجرا از ۵ فینالیست باعث شد در ساعات اجرای این برنامه کمی خیابان‌ها خلوت‌تر شود و در شبکه‌های اجتماعی پوشش زنده‌ای انجام شود.
فینالیست‌های عصر جدید در برنامه دوشنبه شب، پارسا خائف نوجوان اردبیلی که در بخش خوانندگی به فینال رسیده است، فاطمه عبادی در بخش طراحی با شن، محمد زارع در بخش هنرهای جسمی ترکیبی ، گروه دختران نینجا در بخش هنرهای رزمی و سعید فتحی روشن در بخش شعبده‌بازی بودند که شب جذابی را برای تلویزیون رقم زدند.

حالا قرار است از میان این ۵ فینالیست با رای مردمی یک نفر به عنوان ستاره اول و نفر نخست برنامه عصر جدید معرفی شود.
در شبکه‌های اجتماعی حالا بحث بر سر اینکه کدام یک از فینالیست‌ها رتبه نخست را کسب می‌کند بالا گرفته اما بررسی‌های «ایرنا زندگی» از شاخص‌های بازدید کاربران گوگل و بازدید کاربران در اینستاگرام نشان می‌دهد پارسا خائف نوجوان اردبیلی بالاترین میزان دنبال کردن از سوی کاربران گوگل و اینستاگرام را دارد و این مساله نشان می‌دهد او به احتمال زیاد بالاترین شانس را برای کسب رتبه نخست دارد.

پنج فینالیست عصر جدید
به ترتیب از راست:
پارسا خائف در حوزه خوانندگی، محمد زارع در حوزه هنرهای جسمی ترکیبی، سعید فتحی روشن شعبده‌باز
فاطمه عبادی نقاشی روی شن و گروه دختران نینجا هنرهای رزمی

کاربران گوگل فارسی بیشتر پارسا خائف را دنبال کرده‌اند

اطلاعاتی که گوگل از جستجو کردن کلیدواژه‌های مربوط به فینالیست‌های عصرجدید نشان می‌دهد، حکایت از آن دارد که پارسا خائف با اختلاف زیادی از سایر فینالسیت‌ها و با اختلاف کمی نسب به فاطمه عبادی بیشتر مورد جستجو و پیگیری کاربران گوگل فارسی قرار گرفته است.

در این زمینه نمودارهای زیر را مشاهده کنید:

همانطور که در نمودارهای جستجوی گوگل مشخص است پارسا خائف بیشتر مورد جستجو و دنبال کردن از سوی کاربران گوگل فارسی قرار گرفته است. باز زمانی این بررسی طی ۳۰ روز اخیر است که فینالیست‌ها از مرحله نیمه نهایی نیز عبور کرده‌اند و باز می‌توان پارسا خائف را در دو مرحله نیمه نهایی و فینال صدرنشین در جستجوی گوگل فارسی خواند.

این نمودار نشان می‌دهد، پارسا خائف بیشتر از فاطمه عبادی در گوگل فارسی مورد جستجو قار گرفته است.
طی ۳ ماه اخیر پارسا خائف بیشتر از سعید فتحی روشن مورد جستجو قرار گرفته است
متوسط جستجوی کلیدواژه نوجوان اردبیلی بیشتر از محمد زارع است
خائف در جستجوی گوگل از گروه دختران نینجا نیز جلوتر است.

نوجوان اردبیلی، صدر نشین در اینستاگرام

اما اینستاگرام دو شاخص کمی نشان می‌دهد اجرای پارسا خائف در شب فینال بیشتر مورد توجه کاربران در اینستاگرام قرار گرفته است.
در صفحه برنامه عصر جدید در اینستاگرام بیش از ۱ میلیون ۴۰۰ هزار دنبال کننده حضور دارد. اجرای پارسا خائف پس از ۲۴ ساعت حدود ۶۰ هزار بار دیده شده که این رقم برای سایر فینالیست‌ها حدود ۲۵ تا۴۰ هزار بازدید است.

از آن طرف هشتگ پارسا خائف حدود ۶ هزار پست را در خود جای داده که این رقم برای سایر فینالیست‌ها حدود ۱هزار تا ۲ هزار ۵۰۰ پست است.

اما آنچه می‌تواند رقابت را در فینال نزدیک تر کند اجرای فاطمه عبادی است. او با اجرای نقاشی روی شن به عنوان حوزه‌ای که کمتر در ایران مورد توجه قرار گرفته ستاره این شب‌های تلویزیون است و در شبکه‌های اجتماعی و در جستجوی گوگل نیز رقابت نزدیکی با نوجوان اردبیلی دارد.

براساس پیش‌بینی ایرنا زندگی از نفرات اول تا پنجم با به شرح زیر است:

نفر اول: پارسا خائف

نفر دوم: فاطمه عبادی

نفر سوم: سعید فتحی روشن

نفر چهارم: دختران نینجا

نفر پنجم: محمد زارع

فاطمه عبادی را می‌توان نزدیک‌ترین رقیب پارسا خائف دانست.

Premium WordPress Themes Download
Download WordPress Themes
Download WordPress Themes Free
Download WordPress Themes
udemy free download
download lenevo firmware
Download WordPress Themes Free
online free course

0 بار پسنديده شده استبرچسب‌ها:, , , , , , , , , ,
 • استان آذربایجان مرزی تشکیل می شود؟
 • علی عسگری رئیس ستاد اجرایی فرمان امام می شود؟
 • واکنش صریح رئیس شورای استفتائات دفتر رهبری به سخنان منتسب به آیت الله یزدی/ مگر کسی بخواهد مرجع شود باید از شما اجازه بگیرد؟/ مگر جامعه مدرسین اختیار مردم را دارد؟!
 • چرا جرثقیل اعدام قاتل امام جمعه کازرون پوشیده شده بود؟+ عکس
 • نامه نگاری آملی لاریجانی با رهبری تایید شد؟/ انتقاد تند آیت الله یزدی از آیت الله آملی لاریجانی: شما در قم بودنتان هم خیلی موثر نبود!
 • اعتراض به سخنرانی یک منصوب رهبری برای سخنرانی منصوب دیگر ایشان!/ برخی حکم رهبری را برای دوستان‌شان می‌پسندند، برای دیگران نه!
 • نیروهای جذب شده در دوارن “میعاد صالحی” توسط نعمت الله ایزدی برکنار شدند/ ماجرای استخدام غیرقانونی ۳۵ نفر توسط “مشاور صالحی” در شرکت سرمایه گذاری آتیه صبا چه بود؟
 • بازداشت “محمدعلی پورمختار” نماینده همدان صحت ندارد
 • سخنان تأمل برانگیز آیت الله علوی بروجردی: ما روحانیون با مردم چه کردیم که وضعیت این گونه شده است؟!/ آیا ما نسبت به این جوان‌های مردم که گروه گروه دارند از دین خارج می‌شوند مسئولیت نداریم؟!
 • “عصر جدید سیما یا استثنا؟”
 • آخرین اخبار