امروز : یکشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۸
منتشر شده : شهریور ۱۷, ۱۳۹۸ | ۲:۲۳ ق.ظ ­ ­ کد خبر:62974 ­ ­

طیبه سیاوشی، عضو فراکسیون امید مجلس:

رسانه‌های اصلاح‌طلب باید از تخریب اصلاح‌طلبان دست بردارند/ هر کسی را می‌بینیم می‌گوید من رای نمی‌دهم!

طیبه سیاوشی، عضو فراکسیون امید مجلس، گفت: به منظور مشارکت حداکثری مردم در انتخابات لازم است دست از این تخریب‌ها بردارند. از فراکسیون امید انتقادات بسیاری شده است و این موضوع مشارکت مردم در انتخابات را پایین می‌آورد. همچنین این اقدام به منزله تخریب اصلاح‌طلبانی است که در حال حاضر در مجلس حضور دارند. اما این تخریب‌ها چه دستاوردی دارد؟


به گزارش سایت خبری مدآرا؛ طیبه سیاوشی، نماینده تهران و عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی، به نقش شورای نگهبان در برگزاری انتخابات پرشور اشاره کرد و گفت: شورای نگهبان در برگزاری انتخابات پرشور نقش اساسی دارد. به جز مواردی که به دلیل فساد اقتصادی و فساد اخلاقی مطرح می‌شود در سایر مسائل باید با تساهل و تسامح در مورد صلاحیت نمایندگان تصمیم‌گیری کنند.

 

او ادامه داد: نمی‌گوییم مواردی را که به فساد مالی و اخلاقی برمی‌گردد نادیده بگیرند، اما به ویژه در مورد زنان، با توجه به تعداد اندک‌شان در مجلس، صحبت این بود که با اغماض در مورد آنان تصمیم بگیرند. این مورد می‌تواند عامل بزرگی در ایجاد شور انتخاباتی باشد.

 

این نماینده اصلاح‌طلب گفت: هر کسی را می‌بینیم می‌گوید من رای نمی‌دهم. در حالی که این رای ندادن به این دلیل است که یا اتفاقی در صحنه کشور نیفتاده یا کسانی به صحنه می‌آیند که چهره‌های مشخص و از نظر مردم تکراری هستند. اگر با تساهل و تسامح در این زمینه تصمیم گرفته شود، شور انتخاباتی برانگیخته می‌شود که ما نیز توقع آن را داریم.

 

سیاوشی تاکید کرد: مردم برای حضور در انتخابات نیاز به انگیزه دارند. مسائل و مشکلات اقتصادی به نوعی باید حل و فصل شود و در صحنه سیاست خارجی باید اتفاق جدیدی رخ دهد. حاصل همه تلاش‌ها را باید برون داد و باید خروجی داشته باشد و این خروجی می‌تواند قوه محرکه‌ای برای مردم باشد تا با اشتیاق بیشتری پای صندوق‌های رای بیایند.

 

او درباره نقش احزاب و جریانات سیاسی در انتخابات پرشور گفت: بحث بسیاری مهمی که وجود دارد این است که رسانه‌های اصلاح‌طلب باید دست از تخریب بردارند و به جای تخریب، دیدگاه‌های سازنده ارائه دهند. گفتن اینکه لیست و فراکسیون امید هیچ کاری نکرده، دیگر تکراری شده است.

 

این عضو فراکسیون امید در پایان گفت: به میزانی که رسانه‌های اصلاح‌طلب، اصلاح‌طلبان را تخریب می‌کنند هنوز اصولگرایان وارد گود نشده‌اند. بنابراین به منظور مشارکت حداکثری مردم در انتخابات لازم است دست از این تخریب‌ها بردارند. از فراکسیون امید انتقادات بسیاری شده است و این موضوع مشارکت مردم در انتخابات را پایین می‌آورد. همچنین این اقدام به منزله تخریب اصلاح‌طلبانی است که در حال حاضر در مجلس حضور دارند. اما این تخریب‌ها چه دستاوردی دارد؟/ اعتمادآنلاین

Download WordPress Themes
Download Premium WordPress Themes Free
Download WordPress Themes Free
Download WordPress Themes Free
free download udemy course
download huawei firmware
Premium WordPress Themes Download
udemy course download free

0 بار پسنديده شده استبرچسب‌ها:, , ,
 • استان آذربایجان مرزی تشکیل می شود؟
 • علی عسگری رئیس ستاد اجرایی فرمان امام می شود؟
 • واکنش صریح رئیس شورای استفتائات دفتر رهبری به سخنان منتسب به آیت الله یزدی/ مگر کسی بخواهد مرجع شود باید از شما اجازه بگیرد؟/ مگر جامعه مدرسین اختیار مردم را دارد؟!
 • چرا جرثقیل اعدام قاتل امام جمعه کازرون پوشیده شده بود؟+ عکس
 • نامه نگاری آملی لاریجانی با رهبری تایید شد؟/ انتقاد تند آیت الله یزدی از آیت الله آملی لاریجانی: شما در قم بودنتان هم خیلی موثر نبود!
 • اعتراض به سخنرانی یک منصوب رهبری برای سخنرانی منصوب دیگر ایشان!/ برخی حکم رهبری را برای دوستان‌شان می‌پسندند، برای دیگران نه!
 • نیروهای جذب شده در دوارن “میعاد صالحی” توسط نعمت الله ایزدی برکنار شدند/ ماجرای استخدام غیرقانونی ۳۵ نفر توسط “مشاور صالحی” در شرکت سرمایه گذاری آتیه صبا چه بود؟
 • بازداشت “محمدعلی پورمختار” نماینده همدان صحت ندارد
 • سخنان تأمل برانگیز آیت الله علوی بروجردی: ما روحانیون با مردم چه کردیم که وضعیت این گونه شده است؟!/ آیا ما نسبت به این جوان‌های مردم که گروه گروه دارند از دین خارج می‌شوند مسئولیت نداریم؟!
 • “عصر جدید سیما یا استثنا؟”
 • آخرین اخبار