امروز : جمعه ۱ آذر ۱۳۹۸
منتشر شده : شهریور ۱۷, ۱۳۹۸ | ۳:۱۳ ق.ظ ­ ­ کد خبر:62988 ­ ­

نایب رئیس کمیسیون قضایی مجلس: اتهام مرضیه امیری مطبوعاتی نیست

 نایب رئیس کمیسیون قضایی مجلس در پاسخ به این سوال که ایا موضوع مرضیه امیری و برخی روزنامه نگاران دیگر در این جلسه مطرح شد، گفت: اتهامات اینها مربوط به مسایل مطبوعاتی، روزنامه نگاری و وظیفه نشریاتی آنها نبوده و اتهاماتشان خارج از این موضوع بوده است.


به گزارش سایت خبری مدآرا؛ محمد کاظمی، نایب رئیس کمیسیون قضایی مجلس، در خصوص”جزییات جلسه کمیته بررسی بازداشتی ها با قوه قضاییه” گفت: در جلسه با سخنگوی قوه قضاییه، الویری در خصوص کسانی که عضو شورای شهر هستند و پرونده های امنیتی برای آنها ایجاد شده، توضیحاتی داد. ما هم در رابطه با مسایل مجلس و دانشجویان و اهالی مطبوعات که برایشان پرونده تشکیل شده درخواست مساعدت کردیم. صحبتمان این بود که قوه قضاییه تا جایی که قانون اجازه می دهد، موضوعات را شفاف‌سازی کند و دادگاه‌ها به صورت علنی برگزار شود که جامعه در جریان اتهامات قرار بگیرد. در مجموع جلسه خوبی بود.

او در ادامه گفت: در خصوص حاجتی در این جلسه صحبت شد. سخنگوی قوه قضاییه نسبت به برخی پرونده ها خالی از ذهن بود و چون این پرونده در تهران نبود، موضوع را یادداشت کرد تا پیگیری و مساعدت کند.

نایب رئیس کمیسیون قضایی مجلس در پاسخ به این سوال که ایا موضوع مرضیه امیری و برخی روزنامه نگاران دیگر در این جلسه مطرح شد، گفت: اتهامات اینها مربوط به مسایل مطبوعاتی، روزنامه نگاری و وظیفه نشریاتی آنها نبوده و اتهاماتشان خارج از این موضوع بوده است. با توضیحی که اسماعیلی داشت، ما درخواست مساعدت قانونی کردیم.

او در ادامه اضافه کرد: تاریخ جلسه بعدی مشخص نیست./ برنا

Premium WordPress Themes Download
Download Best WordPress Themes Free Download
Premium WordPress Themes Download
Download Nulled WordPress Themes
udemy course download free
download redmi firmware
Premium WordPress Themes Download
download udemy paid course for free

0 بار پسنديده شده استبرچسب‌ها:, , ,

آخرین اخبار