امروز : پنج شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۸
منتشر شده : شهریور ۲۸, ۱۳۹۸ | ۵:۵۱ ق.ظ ­ ­ کد خبر:80195 ­ ­

روند عجیب تایید صلاحیت آقای “سرپرست” برای مدیر عاملی یک هلدینگ دولتی توسط سازمان بورس/ “اسکندری” چگونه بدون مصوبه هیات مدیره “آتیه صبا” صلاحیت حرفه‌ای برای مدیر عاملی گرفت؟

با وجود دو ابلاغیه جداگانه در صندوق بازنشستگی کشوری مبنی بر ممنوعیت جابجایی و انتصاب در زیر مجموعه ها خبر می رسد که محمد اسکندری در تلاش است تا سرپرستی خود را در آتیه صبا به مدیر عاملی تبدیل کند.


به گزارش سایت خبری مدآرا،  چند روز پیش بود که در خبری اعلام شد بعد از جابجایی های اخیر در صندوق بازنشسستگی کشوری برخی هرج و مرج ها و نا هماهنگی ها در زیر مجموعه های این صندوق  از جمله هلدینگ “آتیه صبا” باعث به خطر افتادن منافع بازنشستگان شده است.

در خبر مذکور اشاره شد که سرپرست جدید صندوق، ابلاغیه ای را به ذیر مجموعه ها داده که بر اساس آن کلیه انتصابات باید به تایید کمیته مربوطه برسد.

همچنین معاون سرمایه گذاری و امور اقتصادی نیز در بخشنامه ای خطاب به محمد اسکندری سرپرست شرکت سرمایه گذاری آتیه صبا اعلام کرد که از هرگونه جابجایی مدیران، انتصاب و استخدام تا اطلاع ثانوی اکیدا خود داری شود.

 

 

*تخلف جدید در هلدینگ آتیه صبا

با وجود دو ابلاغیه جداگانه در صندوق بازنشستگی کشوری مبنی بر ممنوعیت جابجایی و انتصاب در زیر مجموعه ها خبر می رسد که محمد اسکندری در تلاش است تا سرپرستی خود را در آتیه صبا به مدیر عاملی تبدیل کند.

 

محمد اسکندری که براساس صورتجلسه مورخ ۹۸/۲/۱۷ هیات مدیره هلدینگ آتیه صبا صرفا به عنوان سرپرست و بدون تفویض اختیار انتخاب شده بود، بدون صورتجلسه هیات مدیره به عنوان مدیرعامل آن شرکت صلاحیت حرفه‌ای از سازمان بورس گرفت.

تاییدیه سازمان بورس برای محمد اسکندری در حالی است که طبق بخشنامه داخلی صندوق بازنشستگی هر گونه جابجایی و انتصاب در زیر مجموعه ها باید از طریق کمیته انتصابات صورت بگیرد.

حالا معلوم نیست که صلاحیت اسکندری برای تصدی مدیر عاملی چگونه بدون مصوبه هیئت مدیره، توسط سازمان بورس مورد رسیدگی قرار گرفته است؟

شاید دلیل این باشد که اسکندری می خواهد به نوعی مسئولان صندوق را در عمل انجام شده قرار دهد تا در سایه عدم وجود ثبات مدیریتی و در حالی که صندوق با سرپرست اداره می شود این طور وانمود کند که تمام مراحل برای مدیر عاملی وی صورت پذیرفته است.

به نظر می رسد که در این خصوص تخلفی آشکار که مغایر با قوانین صریح بورس و قانون تجارت است روی داده که باید از طریق سازمان‌های نظارتی و دستگاه قضایی پیگیری شود چرا که معلوم نیست سازمان بورس بر اساس چه چیزی اقدام به بررسی صلاحیت کرده است.

منبع: راه دانا

Download Nulled WordPress Themes
Download Best WordPress Themes Free Download
Free Download WordPress Themes
Download Nulled WordPress Themes
free download udemy paid course
download intex firmware
Download Premium WordPress Themes Free
download udemy paid course for free

0 بار پسنديده شده استبرچسب‌ها:
 • روند عجیب تایید صلاحیت آقای “سرپرست” برای مدیر عاملی یک هلدینگ دولتی توسط سازمان بورس/ “اسکندری” چگونه بدون مصوبه هیات مدیره “آتیه صبا” صلاحیت حرفه‌ای برای مدیر عاملی گرفت؟
 • تصاویر خروج قطار زاهدان-تهران از ریل
 • نتانیاهو تلویحا شکست در انتخابات را پذیرفت
 • حاشیه‌های بی پایان صندوق بازنشستگی کشوری/ تعدیل غیرقانونی نیروی انسانی در شرکت سرمایه‌گذاری آتیه صبا
 • خطیر به من میگفت: “خوب دهن رحمتی را سرویس کردی”/ این آقا تا پارسال مدام درباره رحمتی به من بد می‌گفت
 • بازداشت” بیژن قاسم زاده” بازپرس سابق دادسرای کارکنان دولت تایید شد/ غلامحسین اسماعیلی: در پرونده اکبر طبری ۱۷ نفر بازداشت شده اند
 • نظر علامه جعفری درباره “مولوی” چه بود؟!
 • واقعاً باعث تأسف است که با کارگر دغدغه‌مند برخورد می‌شود/ مطالبه کارگران به‌هیچ‌وجه سیاسی و امنیتی نیست/ مهم‌ترین دغدغه کارگران، مالکیت هپکو است
 • حذف ابومهدی المهندس از ساختار جدید الحشد صحت ندارد
 • هشدارهای انتخابات
 • آخرین اخبار