امروز : سه شنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۸
منتشر شده : شهریور ۳۱, ۱۳۹۸ | ۶:۰۲ ق.ظ ­ ­ کد خبر:80362 ­ ­

حاشیه‌های بی پایان صندوق بازنشستگی کشوری/ تعدیل غیرقانونی نیروی انسانی در شرکت سرمایه‌گذاری آتیه صبا

بر اساس اعلام رسمی رسانه ها در مجموع ۲۰ نفر از کارکنان شرکت سرمایه‌گذاری آتیه صبا تعدیل شده‌اند. که با توجه به اینکه شرکت سرمایه‌گذاری آتیه صبا با سرپرست اداره می‌شود و هنوز حکم مدیرعاملی آقای اسکندی به عنوان سرپرست صادر نشده، امکان دخل و تصرف در زمینه نیروهای شاغل وجود ندارد.


به گزارش سایت خبری مدآرا،  طی ساعات گذشته خبری مبنی بر اینکه تعدادی از کارکنان ستادی شرکت سرمایه‌گذاری آتیه صبا، وابسته به صندوق بازنشستگی کشوری در ماه‌های گذشته با پایان قراردادهای خود، تعدیل شدند در رسانه ها منتشر شد.

بر اساس اعلام رسمی این رسانه ها در مجموع ۲۰ نفر از کارکنان شرکت سرمایه‌گذاری آتیه صبا تعدیل شده‌اند. که با توجه به اینکه شرکت سرمایه‌گذاری آتیه صبا با سرپرست اداره می‌شود و هنوز حکم مدیرعاملی آقای اسکندی به عنوان سرپرست صادر نشده، امکان دخل و تصرف در زمینه نیروهای شاغل وجود ندارد.

بیشتر بخوانید:

گفته می شود اخراج این نیروها بر اساس ابلاغیه‌ای انجام می‌شود که در دوران مدیرعاملی میعاد صالحی در صندوق بازنشستگی کشوری صادر شده است. این در حالی است که رسانه ها اعلام می کنند اخراج کارکنان این مجموعه مورد تایید “نعمت‌الله ایزدی” مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری، نیست.

در همین راستا بر اساس بخش نامه های زیر تاکید شده است که سرپرست شرکت آتیه صبا اجازه استخدام یا انتصاب جدید را تا اطلاع ثانوی ندارد؛ این در حالی است که بعد از تعدیل نیروهای اخیر، برخی از افراد برای جایگزینی به این شرکت آمده و استخدام شده اند.

 

 

از طرف دیگر بر اساس بخش نامه دیگری که از سوی سرپرست صندوق بازنشستگی کشور صادر شده است، می بایست کلیه احکام در یک سال گذشته که از سوی مدیران و سرپرستان شرکت های تابعه صندوق بازنشستگی صادر شده برای بررسی بیشتر به معاونت سرمایه گذاری و امور اقتصادی ارسال شود.

باید دید نتیجه معاونت سرمایه گذاری و امور اقتصادی نسبت به تعدیل نیروهای گسترده در شرکت ت سرمایه‌گذاری آتیه صبا، وابسته به صندوق بازنشستگی کشوری چه خواهد بود و این انتصابات باطل شده و افراد تعدیل شه به کار خود بازگشت داده می شوند یا خیر؟/راه دانا

Download WordPress Themes
Premium WordPress Themes Download
Download WordPress Themes
Premium WordPress Themes Download
online free course
download mobile firmware
Download Premium WordPress Themes Free
free online course

2 بار پسنديده شده استبرچسب‌ها:, , ,
 • پخش جزئیاتی از مسائل مربوط به "روح‌الله زم" در آینده ای نزدیک
 • ابراهیم اصغرزاده: از اشغال سفارت آمریکا پشیمانم
 • علی یونسی عزادار شد/ رسانه های روسی: دختر سفیر ایران در روسیه به دلیل افسردگی خوکشی کرد
 • علیرضا میرنیا کیست و چه مسئولیتی در ” آتیه صبا “دارد؟
 • تصاویر تشییع پیکر اعظم طالقانی ۲
 • رحمانی فساد در وزارتخانه “صمت” را تکذیب کرد واعظی گفت پیگیری میکنیم!
 • اولین واکنش یکی از ۶ نماینده‌ای که وزارت صنعت اقدام به اخذ ویزا برای آنها کرده بود: ویزا نبود بلکه دعوت نامه بود/ از سفر خبری نداشتم/ مگر بیکار هستم یک ماه به سفر بروم/ دکترای مهندسی شیمی از کانادا دارم
 • یکی از اطرافیان احمدی‌نژاد به دلیل خروج ۲۲ میلیارد دلار از کشور محاکمه شد، اما موضوع رسانه ای نشد/ اظهارات جهانگیری درست است/ اسناد خروج ۲۲ میلیارد دلار ارز از کشور موجود است
 • حضور فرمانده کل قوا در مراسم دانش‌آموختگی دانشجویان دانشگاه‌های افسری ارتش
 • با ۹.۵میلیون، وام ۱۲۰ میلیونی بگیرید
 • آخرین اخبار