امروز : یکشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۸
منتشر شده : مهر ۲۴, ۱۳۹۸ | ۲:۱۸ ق.ظ ­ ­ کد خبر:83577 ­ ­

مهرداد لاهوتی: چه اشکالی دارد زبان روسی استان‌های شمالی آموزش داده شود/ کسی نمی‌تواند زبان انگلیسی را حذف کند

یک نماینده مجلس گفت: هدف از طرح حذف زبان انگلیسی از آموزش مدارس رفع انحصار آموزش زبان انگلیسی است، انگلیسی یک زبان بین‌المللی است کسی نمی‌تواند آن را حذف کند، اما گفتیم که در انحصار نباشد.


به گزارش سایت خبری مدآرا؛ مهرداد لاهوتی  درباره طرح تعدادی از نمایندگان جهت رفع انحصار آموزش زبان انگلیسی در مدارس گفت: بنده این طرح را امضا کردم اما این طرح در جامعه بد برداشت شد. عنوان کردند که این طرح برای حذف آموزش زبان انگلیسی است درحالی که منظور حذف نیست.

سخنگوی فراکسیون مستقلان ولایی مجلس اظهار داشت: هدف از این طرح رفع انحصار زبان انگلیسی است. معنی آن این است که الان زبان انگلیسی را تدریس می‌کنیم، اما اگر در شرایط بین‌المللی یا اجتماعی و اقتصادی یک استان موقعیتی ایجاد کرد که نیاز باشد ما زبان دیگری هم بیاموزیم آن زبان صرفا انگلیسی نباشد.

وی تاکید کرد: انگلیسی یک زبان بین‌المللی است کسی نمی‌تواند آن را حذف کند، اما گفتیم که در انحصار نباشد. رفع انحصار کنیم. مثلا اگر جایی ضرورت داشت زبان دیگری را فرا بگیریم، زمینه آن فراهم باشد. به عنوان مثال استان ما (گیلان) با روسیه همجوار است چه اشکال دارد زبان روسی در این منطقه آموزش داده شود./ ایلنا

Download Premium WordPress Themes Free
Download WordPress Themes Free
Download Premium WordPress Themes Free
Download Best WordPress Themes Free Download
free download udemy course
download micromax firmware
Free Download WordPress Themes
udemy course download free

0 بار پسنديده شده استبرچسب‌ها:, ,

آخرین اخبار