امروز : یکشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۸
منتشر شده : آبان ۱۹, ۱۳۹۸ | ۵:۲۸ ق.ظ ­ ­ کد خبر:86773 ­ ­

در گفت و گو با مدآرا مطرح شد:

اولین واکنش یکی از ۶ نماینده‌ای که وزارت صنعت اقدام به اخذ ویزا برای آنها کرده بود: ویزا نبود بلکه دعوت نامه بود/ از سفر خبری نداشتم/ مگر بیکار هستم یک ماه به سفر بروم/ دکترای مهندسی شیمی از کانادا دارم

عضو کمیسیون صنایع و معادن که خبر مربوط به اخذ ویزای تجاری برای وی در شبکه های اجتماعی خبرساز شده بود، نسبت به این مساله واکنش نشان داد.


به گزارش سایت خبری مدآرا، حمید گرمابی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی مدآرا، در خصوص خبر منتشر شده مبنی بر صدور ویزای تجاری یک ماهه برای ۶ نماینده مجلس شورای اسلامی از سوی وزارت صمت، اظهار داشت: شاید نیازی به گفتن نداشته باشد، اما من استیضاح وزیر صنعت، معدن و تجارت را امضا کرده‌ام.
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی صمن انتقاد از صحت خبر منتشر شده، بیان کرد: تصویری که منتشر شده مروبط به دعوت نامه است و ویزایی صادر نشده است. پاسپورت رسمی و اداری ما در اختیار مجلس است و کپی آن را کمیسیون هم دارند.وی افزود: من از سفر خبر نداشته‌ام و مباحثی که خانم صبا آذرپیک مطرح کرده، درست نیست.
گرمابی ادامه داد: شاید با توجه به تخصص من اقدام اخذ دعوتنامه برای من کرده‌اند؛ سفر اگر تخصصی باشد مشکلی ندارد و کما اینکه من قبلا هم سفر تخصصی رفته ام و دکترای مهندسی شیمی از کانادا دارم و اگر کسی بخواهد سفر تخصصی برود من یکی از آن ها هستم اما اطلاعی از این سفر نداشته ام.
نماینده نیشابور و فیروزه در مجلس شورای اسلامی گفت: خبرنگاری که این موضوع را منتشر کرده بی اخلاقی کرده است. یکسال پیش صحبت‌هایی در مورد این سفر شده بود.
وی افزود: مگر ما بیکار هستیم که یکماه به سفر برویم. با توجه به امضای استیضاح وزیر توسط من این موضوع نمی‌تواند صحت داشته باشد.
عضو فراکسیون امید مجلس بیان کرد: بهتر است در این گونه موراد بیشتر از کم و کیف موضوع با خبر باشند و سپس بر اساس مستندات کافی اقدام به انتشار خبر کنند.

Premium WordPress Themes Download
Premium WordPress Themes Download
Download Best WordPress Themes Free Download
Premium WordPress Themes Download
free download udemy paid course
download lava firmware
Free Download WordPress Themes
udemy free download

3 بار پسنديده شده استبرچسب‌ها:, ,
 • واکنش نماینده ماهشهر به خبر سرکوب اعتراض ها در شهرک شهید چمران این شهر
 • مدیر عامل شرکت آپاداناسرام یک روز بعد از معارفه برکنار شد/نماینده بویین زهرا: این صالحی آن “صالحی” نبود که گفتم!
 • اولین واکنش یکی از ۶ نماینده‌ای که وزارت صنعت اقدام به اخذ ویزا برای آنها کرده بود: ویزا نبود بلکه دعوت نامه بود/ از سفر خبری نداشتم/ مگر بیکار هستم یک ماه به سفر بروم/ دکترای مهندسی شیمی از کانادا دارم
 • رحمانی فساد در وزارتخانه “صمت” را تکذیب کرد واعظی گفت پیگیری میکنیم!
 • یکی از اطرافیان احمدی‌نژاد به دلیل خروج ۲۲ میلیارد دلار از کشور محاکمه شد، اما موضوع رسانه ای نشد/ اظهارات جهانگیری درست است/ اسناد خروج ۲۲ میلیارد دلار ارز از کشور موجود است
 • “رخشان بنی اعتماد” عزادار شد
 • جزئیات مراسم تدفین مادر رخشان بنی اعتماد
 • واکنش تند فاضل میبدی به اظهارات کارشناس مذهبی صداوسیما/ این فرد “سخنگوی داعش” در صداوسیما بود/ چرا آیاتی که در قرآن راجب مردم، فقرا، ترحم به انسان ها است را نمی بینید؟/ قرآن به مخالفین حق اعتراض داده است/ اگر فرد معترضی پمپ بنزین را آتش زده؛ این افراد دین را به آتش کشیده اند
 • روایت «لیلا واثقی» فرماندار قلعه حسن خان از یک تسخیر نیم ساعته/ آمدند، غارت کردند و آتش زدند
 • پرویز کردوانی: در تهران، بین اتوبان همت و حکیم ۲ گسل خیلی خطرناک وجود دارد
 • آخرین اخبار