امروز : یکشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۸
منتشر شده : آبان ۲۷, ۱۳۹۸ | ۹:۰۵ ق.ظ ­ ­ کد خبر:87882 ­ ­

وزیر راه و شهرسازی: سهمیه‌بندی بنزین بر قیمت مسکن تاثیری ندارد

وزیر راه و شهرسازی گفت: سهمیه‌بندی بنزین بر افزایش قیمت خانه تاثیری ندارند و بخش خصوصی و دولتی نمی‌تواند به این بهانه بر قیمت حمل کالا اضافه کند.


به گزارش سایت خبری مدآرا، «محمد اسلامی» روز دوشنبه در حاشیه مراسم ششمین کنفرانس بین‌المللی منطقه‌ای تغییر اقیم که در محل کتابخانه ملی در تهران برگزار شد، در پاسخ به ایرنا در خصوص تاثیر احتمالی سهمیه‌بندی بنزین بر قیمت حمل مصالح ساختمانی و نهایتا افزایش قیمت خانه، گفت:این اقدام هیچ تاثیری بر قیمت مسکن ندارد.

وی گفت: اینکه در پی این تصمیم‌گیری، رفتارهای هیجانی دیده شود و کسی بخواهد با تشخیص خود افزایش قیمت اعمال کند حتما از سوی نهادهای نظارتی مورد برخورد قرار می‌گیرد.

اسلامی با بیان اینکه سهم بنزین در قیمت کالای تمام شده زیاد نیست، افزود: حتما باید تعزیرات و سازمان‌های مربوطه نظارت های لازم را داشته باشند؛ نه در بخش دولتی و نه در بخش خصوصی اجازه افزایش قیمت حمل به دلیل افزایش قیمت بنزین وجود ندارد.

اسلامی در پاسخ به این سوال که آیا درآمد حاصل از افزایش قیمت بنزین صرف نوسازی ناوگان می‌شود، گفت: منابع حاصل از سهمیه‌بندی بنزین به طور کلی در اختیار خانواده‌هایی قرار می‌گیرد که برای کمک معیشتی انتخاب شده‌اند.

وزیر راه اضافه کرد: نوسازی از محل منابع صندوق توسعه ملی انجام خواهد شد و تلاش ما این است که بتوانیم از ظرفیت ساخت داخلی استفاده کنیم. امروز هم با وزیرصنعت جلسه داریم تا بتوانیم نوسازی ناوگان را با به کارگیری همه ظرفیت های داخل فعال کنیم تا هم کارخانه ها فعال شوند و هم نوسازی انجام شود.

وزیر راه خبر داد که قیمت سوخت هواپیما نیز افزایش نخواهد داشت./ایرنا

Download Nulled WordPress Themes
Download WordPress Themes
Download Nulled WordPress Themes
Download Nulled WordPress Themes
lynda course free download
download mobile firmware
Download Premium WordPress Themes Free
udemy course download free

0 بار پسنديده شده استبرچسب‌ها:, , ,
 • واکنش نماینده ماهشهر به خبر سرکوب اعتراض ها در شهرک شهید چمران این شهر
 • مدیر عامل شرکت آپاداناسرام یک روز بعد از معارفه برکنار شد/نماینده بویین زهرا: این صالحی آن “صالحی” نبود که گفتم!
 • اولین واکنش یکی از ۶ نماینده‌ای که وزارت صنعت اقدام به اخذ ویزا برای آنها کرده بود: ویزا نبود بلکه دعوت نامه بود/ از سفر خبری نداشتم/ مگر بیکار هستم یک ماه به سفر بروم/ دکترای مهندسی شیمی از کانادا دارم
 • رحمانی فساد در وزارتخانه “صمت” را تکذیب کرد واعظی گفت پیگیری میکنیم!
 • یکی از اطرافیان احمدی‌نژاد به دلیل خروج ۲۲ میلیارد دلار از کشور محاکمه شد، اما موضوع رسانه ای نشد/ اظهارات جهانگیری درست است/ اسناد خروج ۲۲ میلیارد دلار ارز از کشور موجود است
 • “رخشان بنی اعتماد” عزادار شد
 • جزئیات مراسم تدفین مادر رخشان بنی اعتماد
 • واکنش تند فاضل میبدی به اظهارات کارشناس مذهبی صداوسیما/ این فرد “سخنگوی داعش” در صداوسیما بود/ چرا آیاتی که در قرآن راجب مردم، فقرا، ترحم به انسان ها است را نمی بینید؟/ قرآن به مخالفین حق اعتراض داده است/ اگر فرد معترضی پمپ بنزین را آتش زده؛ این افراد دین را به آتش کشیده اند
 • روایت «لیلا واثقی» فرماندار قلعه حسن خان از یک تسخیر نیم ساعته/ آمدند، غارت کردند و آتش زدند
 • پرویز کردوانی: در تهران، بین اتوبان همت و حکیم ۲ گسل خیلی خطرناک وجود دارد
 • آخرین اخبار