بیانیه امیرسالار داودی در خصوص عدم اعطای مرخصی
بیانیه امیرسالار داودی در خصوص عدم اعطای مرخصی
امیر سالار داودی، وکیل دادگستری و عضو کانون وکلا که در حال طی محکومیت حبس در زندان اوین است، بیانیه ای در خصوص عدم اعطای مرخصی و اعتصاب غذای خود منتشر کرد.

امیرسالار داودی، وکیلی در متنی که در اختیار سایت مدآرا قرار گرفته است، درباره‌ی عدم اعطای مرخصی و اعتصاب غذایش توضیحی داده است که در پی می‌آید:

«به نام خدا. ملت عزیز ایران! از روز ۲۰ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۶ عصر در اعتراض به اینکه ۱۵ ماه علی الاتصال در حبس بوده‌ام و از این مدت ۶ ماه و نیم معادل ۱۹۰ روز در انفرادی به سر بردم، خود را مستحق بهره مندی از مرخصی می‌دانم. مع الوصف به دلیل اینکه در مورد مرخصی اینجانب هیچگونه تصمیم‌گیری و خاصه موافقت با آن صورت نپذیرفته است، تا اطلاع ثانوی و ان شاءالله تحقق خواسته این اعتصاب که صرفاً نوشیدن آب است (و لاغیر) ادامه خواهد یافت و از شما مردم می‌خواهم که برایم دعا کنید. مسوولیت هر اتفاقی در این ارتباط متوجه عوامل قضایی من جمله رییس قوه قضاییه، دادیار محترم ناظر زندان، معاون دادستان تهران و دادستان تهران است. نامبردگان کسانی هستند که در اعطای این مرخصی کوتاهی کرده‌اند و حداقلی ترین خواسته یک زندانی سیاسی را برای عملی کردن وعده‌اش به دخترش مبنی بر چند روز آمدن به خانه دریغ نمودند. پاینده باد ملت ایران. امیرسالار داودی. ۹۸/۱۱/۲۳ زندان اوین بند ۷ سالن ۲»

  • منبع خبر : مدآرا