امین احمدیان: دستور آزادی «بهاره هدایت» از دفتر آقای رئیسی صادر شده است/ در حال تامین وثیقه برای آزادی همسرم هستیم
امین احمدیان: دستور آزادی «بهاره هدایت» از دفتر آقای رئیسی صادر شده است/ در حال تامین وثیقه برای آزادی همسرم هستیم
همسر بهاره هدایت: برای رسیدگی به این پرونده از بهاره هدایت خواسته شده است که روز یکشنبه به همراه وکیل خود به دادسرای اوین مراجعه کند.

امین احمدیان همسر بهاره هدایت در گفتگو با خبرنگار سایت خبری مدآرا با اشاره به احتمال آزادی بهاره هدایت گفت: اقدامات نامتعارفی در حین بازداشت ایشان از جمله ضرب و شتمی که صورت گرفته و به دنبال آن اعتراضاتی که پیرامون این موضوع در رسانه ها مطرح شد باعث شد تا بلافاصله مسئولین وزارت علوم و معاونت حقوقی رئیس جمهور، معاون فرهنگی وزارت علوم و مدیرکل حراست دانشگاه تهران و تعدادی از نمایندگان پیگیر وضعیت خانم هدایت باشند و تا جایی که بنده اطلاع دارم وزارت علوم درخواستی به دفتر رئیس محترم قوه قضاییه مبنی بر رسیدگی به این وضعیت ارسال کرده است و از قرار معلوم دستور آزادی بهاره هدایت نیز از دفتر آقای رئیسی صادر شده و قرار به وثیقه تبدیل شده است.

وی تصریح کرد: در حال تامین وثیقه تعیین شده هستیم و امیدواریم تا بلافاصله پس از آزادی خانم هدایت بتوانیم روند درمان ایشان را که گویا اکنون در بهداری زندان قرچک هستند را ادامه دهیم.

همسر بهاره هدایت همچنین یادآوری کرد: برای رسیدگی به این پرونده از بهاره هدایت خواسته شده است که روز یکشنبه به همراه وکیل خود به دادسرای اوین مراجعه کند.

گفتنی است غلامحسین اسماعیلی صبح امروز در نشست خبری خود با اصحاب رسانه درباره بازداشت خانم هدایت گفته بود که قرار وثیقه این متهم تعیین و به خانواده ایشان اعلام شده که به محض تودیع زمینه آزادی متهم فراهم می‌شود؛ آخرین خبر داده شده به بنده حضور خانواده در دادسرا است که احتمالا باعث آزادی در ساعات دیگر خواهد شد.

*خبرنگار: جلیل اکبری صحت

  • منبع خبر : سایت خبری مدآرا