رئال مادرید – بارسا برگزار می‌شود/ زور کرونا به ال‌کلاسیکو نرسید
رئال مادرید – بارسا برگزار می‌شود/ زور کرونا به ال‌کلاسیکو نرسید
دیدار برگشت تیم های فوتبال بارسلونا و رئال مادرید در رقابت های لالیگا اسپانیا با وجود شیوع کرونا در قاره اروپا برگزار می شود.

به گزارش سایت خبری مدآرا؛ خاویر تباس، رئیس مسابقات فوتبال باشگاهی اسپانیا اعلام کرد: دیدار برگشت ال کلاسیکو بین رئال مادرید و بارسلونا به دلیل شیوع ویروس کرونا در قاره اروپا برگزار می شود و مشکلی بابت برگزاری مسابقات فوتبال باشگاهی اسپانیا وجود ندارد.

این خبر در حالی به مسئولان هر دو باشگاه اسپانیایی اعلام شده است که طبق اعلام رسمی دولت اسپانیا ابتلای ۳۲ نفر در این کشور به ویروس کرونا تایید شده است.

تباس درباره احتمال لغو بازی های لالیگا اسپانیا همچون فوتبال باشگاهی ایتالیا تاکید کرد: ویروس کرونا در فوتبال اسپانیا مثل ایتالیا جدی نیست و مشکلی برای برگزاری در شهر مادرید وجود ندارد.

وی افزود: البته برنامه ای برای بررسی اینکه کدام بازی ها لغو شود داریم اما هیچ مورد و مشکل خاصی برای ال کلاسیکو وجود ندارد. کمیسیون سلامت بازیکنان وجود دارد و تمام مسائل را زیر نظر داریم.

تیم فوتبال رئال مادرید اسپانیا ساعت ۲۳:۳۰ فردا یکشنبه دیدار برگشت ال کلاسیکو را مقابل بارسلونا اسپانیا در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو برگزار می کند.

  • منبع خبر : مهر