ویروس انگلیسی در اطراف حرم چه می‌کند؟!
ویروس انگلیسی در اطراف حرم چه می‌کند؟!
از دین، غلغل کلمات عربی‌اش را یاد گرفته‌اند و عربده کشی در کوچه خلوت! هرجا جریان احساسات مردم جاری باشد، قارچ‌گونه جوانه می‌زنند و زادوولد می‌کنند و مغناطیس‌وار گردهم می‌آیند...

به گزارش سایت خبری مدآرا؛  محسن حدادی در یادداشتی نوشت: ۱۴ قرن قبل را به خاطر بیاورید؛ در چکاچک جنگی سخت و چند قدمی خیمه کفر، چند شمشیر مانده تا شکست جریان جهل، ناگهان قرآن‌ها را ورق ورق بر سر نیزه کردند و شمشیر بر گلوی قرآن ناطق گذاشتند تا «مالک» برگردد و ریشه آن درخت کثیف بازهم بماند و میوه دهد؛ میوه نفاق و جهل و خرافه و خریت!

حکایت تلخ قم در روز و شب گذشته است… عده‌ای مقدس‌نمای خشک مغز بی ریشه، باطن قبله را گم کرده‌اند و به هوای خشت و گل قبله، قرآن بر سر نیزه می‌کنند و عربده می‌کشند «لا حکم الا لله» …نماز هم می‌خوانند و ریش هم می‌گذارند و مظلومانه هم می‌ایستند و زنان و بچه‌هایشان را هم با خود می‌آورند تا بیشتر در دوربین‌ها دیده شوند…ابوموسی و عمروعاص را هم یادتان هست که؟ روی منبر می‌رفتند، لباس پیامبر(ص) بر تن داشتند، قرآن را از بر بودند و چنان برای خلق الله قرائت می‌کردند و اشک می ریختند که کسی باور نمی‌کرد روی «ولی خدا» شمشمیر بکشند!

بیشتر بخوانید:  عذرخواهی یکی از معترضین به بسته شدن حرم حضرت معصومه(س)+فیلم

آن روزها البته مالک بود و امیرالمومنین(ع) را در نهروان یاری کرد و کمی از آن طایفه نادان خشک مغز را – که به زن باردار هم رحم نمی‌کردند اما تا صبح نافله می‌خواندند-، تارومار کرد اما امروز گویا خوارج موبایل به دست در چند قدمی باطن قبله، قبله جدید می‌سازند و خیمه خریت برپا می‌کنند و تابلوی حریت بر سرش می‌زنند و کسی کارشان ندارد!

با این ویروس کشنده‌ای که دق می‌دهد مسلمانان را چه باید کرد؟! واقعیت این است که حرم کریمه اهل بیت(س) در محاصره خوارج خشک‌مغز ویروسی است و دستان ما بسته است برای یک نهروان… ویروس کشور ما، همین جماعت اندک پرسروصدا هستند.

می‌دانیم که این لکه‌های کوچک کثیف دامن کشورمان را آلوده نخواهد کرد؛ ویروس انگلیسی شیرازی‌زاده، در خیل میلیونی عاشقان تبار حاج قاسم، عددی نیست که قصد خودنمایی داشته باشد؛ طبل توخالی است که بوی الرحمن اش بلند شده بعد از پایان داعش!

فقط کاش «مروی»‌ها تکثیر شوند و حضرت رضا(ع) ضامن دین‌داری ما.

  • منبع خبر : خبر آنلاین