فعال سیاسی اصولگرا: میرسلیم در قرنطینه خانگی دچار افسردگی شده است
فعال سیاسی اصولگرا: میرسلیم در قرنطینه خانگی دچار افسردگی شده است
یک فعال سیاسی اصولگرا گفت: اگر تماسی هم صورت بگیرد بعید است که ترامپ حاضر به پذیرش پیشنهاد کمک به ایران، شود.

به گزارش سایت خبری مدآرا؛ «محمد مهاجری»، فعال سیاسی اصولگرا، درباره مطرح شدن بحث استیضاح رئیس جمهور از سوی برخی منتخبین مجلس یازدهم و به تعبیری کری خوانی آنها و مطرح کردن خود قبل از ورود به مجلس یازدهم به خبرنگار سیاسی خبرگزاری برنا گفت: فکر می کنم بهتر است افرادی که برای مجلس یازدهم رای آوردند و انتخاب شدند، بدانند چند درصد مردم در انتخابات شرکت کردند و چند درصد هم از کسانی که در انتخابات شرکت کردند به آنها و اصولگرایان رای داده‌اند. مجلس یازدهم حداکثر معدل رای ۱۰ تا ۱۲ درصد از مردم است.

این فعال رسانه‌ای اصولگرا درباره تلاش پزشکان ایرانی برای مقابله با کرونا به‌رغم مشکلات اقتصادی دولت با توجه به تحریم‌های آمریکا و در عین حال ادعای دروغین ترامپ برای کمک به ایران برای مقابله با کرونا نیز تاکید کرد: شخص ترامپ به دنبال این است که از فضای ایجاد شده ناشی از کرونا بتواند برای انتخابات آمریکا به نفع خودش استفاده کند و این مسئله را به جامعه آمریکا بقبولاند که توانسته است با ایران مذاکره کند. به نظرم ادعای کمک رسانی ترامپ به ایران بیشتر جنبه تبلیغاتی دارد تا جنبه واقعیت. اگر تماسی هم صورت بگیرد، بعید است که ترامپ حاضر به پذیرش پیشنهاد کمک به ایران باشد. واقعیت این است که آمریکا در حال حاضر از روسیه و کشورهای دیگر درخواست کمک کرده بنابراین ترامپ و آمریکا خود، بیشتر نیازمند به کمک هستند.

مهاجری درباره پیشنهاد میرسلیم مبنی براینکه اگر تحریم‌های ظالمانه دولت آمریکا نبود به مردم مستضعف آمریکا کمک‌رسانی می‌کردیم، نیز گفت: سخنان آقای میرسلیم با سخنان ترامپ تفاوتی ندارد. به هر حال آقای میرسلیم در قرنطینه خانگی هستند و دچار خستگی و افسردگی شده‌اند و حالا با این حالت افسردگی و خستگی، چنین سخنی را مطرح کردند. نباید این سخنان را جدی گرفت.

  • منبع خبر : برنا