انتقاد یک جامعه شناس اصولگرا از سریال پایتخت/ ابراهیم فیاض: صداوسیما رسانه ضد ایران، ضد امنیت ملی و ضد فرهنگ است/ ابتذال صداوسیما با ضرغامی شروع شد و الان در اوج است/ گفتمان مارکسیستی به شدت بر صداوسیما حاکم شده است
انتقاد یک جامعه شناس اصولگرا از سریال پایتخت/ ابراهیم فیاض: صداوسیما رسانه ضد ایران، ضد امنیت ملی و ضد فرهنگ است/ ابتذال صداوسیما با ضرغامی شروع شد و الان در اوج است/ گفتمان مارکسیستی به شدت بر صداوسیما حاکم شده است
فیاض: ابتذال صداوسیما با ضرغامی شروع شد و الان در اوج است و باید رهبری که حکم رئیس سازمان صداوسیما اعطا می کنند ورود کنند و اگر رهبری نمی تواند باید مجلس آینده حتما وارد شود.

ابراهیم فیاض جامعه شناس اصولگرا در گفتگو با خبرنگار سایت خبری مدآرا با اشاره به حواشی به وجود آمده درباره صداوسیما گفت: صداوسیما رسانه ضد ایران، ضد امنیت ملی، ضد فرهنگ است و یک شبکه فساد در آن شکل گرفته و پول شویی هایی که در آن انجام می شود وحشتناک است.

وی گفت: اسپانسر پشت سریال پایتخت است و فقط صداوسیما پخش می کند. اسپانسر مستقیم با کارگردان و نویسند و بازیگر به صورت مستقیم وارد می شود پول تامین می کند و صداوسیما فقط پخش می کند و یک بنگاه پخش کننده است که این روند از دوره مدیریت قبلی شروع شد و متاسفانه تولید از داخل صداوسیما بیرون رفت و به شرکت های اطراف دادند و اینکه چه فسادی در داخل شرکت ها وجود دارد را همه می دانند.

فیاض با اشاره به اینکه فساد صداوسیما ساختاری است گفت: دیگر نمی شود کاری برای صداوسیما کرد و این سازمان به قدری فاسد شده است که نتیجه خروجی آن سریال پایتخت گه یک سریال ضد مذهبی است شده و این از ابتدا هم وجود داشت.

این استاد دانشگاه تهران گفت: یک سال موفق شدم دوره ای که آقای سرافراز رئیس سازمان صداوسیما بود از پخش سریال پایتخت جلوگیری کنم و در جلسه ای که با آقای سرافراز داشتیم من به شدت به رئیس سازمان انتقاد کردم و برخی از صداوسیمایی ها که نکته ای می خواستند مطرح کنند گفتم که ساکت باش و گوش کن و حرف نزن که سرافراز هم به ایشان گفت حرف نزن و من با این سریال جنگیدم.

وی ادامه داد: از اول با این سریال انحطاطی بر اساس تئوری مارکسیستی بود و من در اواخر دوره آقای علی لاریحانی سخنرانی که با عنوان «گفتگمان های حاکم بر تولیدات صداوسیما »داشتم و تا به امروز این انحطاط روز به روز هم بیشتر می شود و مارکسیستی به شدت بر صداوسیما حاکم است و گفتمان مکمل آن صوفیسم می باشد و فراماسونی جهانی در صداوسیما نفوذ کرده و این ابتذال را به وجود آورده است.

ابراهیم فیاض گفت: درباره ابتذال صداوسیما پیش بینی کرده بودم که این اتفاق صورت گرفت عملا و بزرگترین مشکل امنیتی و منافع ملی کشور صداوسیما است چرا که تمام سرمایه اجتماعی ما را با ابتذال نابود می کند و تمام خلاقیت ها را از بین می برد.

وی با اشاره به سریال پایتخت گفت: این سریال پر از ضد فرهنگ است و بزرگترین الگوی مذهبی سریال دیالوگ های «بابا پنجعلی» بود که با زبان بی زبانی به علی ابن موسی الرضا سلام می دهد و یا لا اله الا الله می گوید.

این جامعه شناس اصولگرا گفت: صداوسیما امنیت ملی و منافع ملی را به شدت خدشه دار می کند و ما احتیاجی به ماهواره نداریم بلکه خود صداوسیما زمینه ساز ماهواره است. انحطاط فرهنگی که صداوسیما به وجود می آورد و متاسفانه شورای انقلاب فرهنگی ساکت است نشان می دهد که اگر یک انقلاب مدیریتی و ساختاری در صداوسیما از بالا تا پایین و کسانی که این افراد را هدایت می کنند نشود باید مردم از شر صداوسیما و زشتی های آن به ماهواره پناه ببرند.

فیاض گفت:  ابتذال صداوسیما با ضرغامی شروع شد و الان در اوج است و باید رهبری که حکم رئیس سازمان صداوسیما اعطا می کنند ورود کنند و اگر رهبری نمی تواند باید مجلس آینده حتما وارد شود.

  • منبع خبر : سایت خبری مدآرا