امام جمعه کرمانشاه: زحمات پلیس در شرایط کنونی امر به معروف است
امام جمعه کرمانشاه: زحمات پلیس در شرایط کنونی امر به معروف است
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه با تقدیر از تلاش های پلیس در طرح فاصله گذاری اجتماعی، اظهار کرد: زحمات پلیس به ویژه در شرایط کنونی که با بحران کرونا درگیریم، عبادت و امر به معروف است.

به گزارش سایت خبری مدآرا؛ آیت الله مصطفی علماء در دیدار با فرمانده انتظامی استان کرمانشاه ضمن اشاره به اقدامات پلیس در ایام نوروز، اظهارکرد: پلیس در این ایام خدمات مختلف و گسترده ای را به مردم ارائه کرده که جای قدردانی دارد.

نماینده ولی فقیه در استان اظهار کرد: همدلی و وحدت رویه مسئولان و همراهی مردم در مقابله با ویروس کرونا قابل تقدیر است که در راستای سلامت مردم انجام می‌شود.

آیت الله علماء با تقدیر از تلاش‌ها و اقدامات شایسته نیروی انتظامی در طرح مبارزه با شیوع بیماری کرونا از جمله طرح فاصله گذاری اجتماعی، تصریح کرد: اقدامات پلیس در این مدت دو ماهه با روحیه بسیار بالا و ستودنی برای قطع این مهمان ناخواده شایان تقدیر است.

وی با اشاره به کارکارد عبادت گونه انتظامی استان در این ایام، گفت: بخش عظیمی از موفقیت در اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی از ابتدای شیوع بیماری کرونا تاکنون حاصل همراهی، همکاری، تلاش ایثارگرانه و شبانه روزی مدافعان  سلامت و امنیت است.

نماینده ولی فقیه در استان ضمن تقدیر از همکاری آحاد جامعه در طرح فاصله گذاری اجتماعی، بیان کرد: پلیس در این ایام سخت و حساس در مبارزه با ویروس کرونا اقدامات موثری را در حوزه های گندزدایی، قرنطینه، کنترل ورودی و خروجی شهرها و … انجام داده است.

در ابتدای این دیدار سردار علی اکبر جاویدان فرمانده انتظامی استان کرمانشاه با اشاره به همکاری و مشارکت پلیس در اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی، از همکاری مردم با نیروی انتظامی طی اجرای این طرح قدردانی کرد.

فرمانده انتظامی استان با اشاره به کاهش ۵۳ درصدی تردد جاده ای در نوروز امسال گفت: با تلاش پلیس راه و راهور در نوروز امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته شاهد کاهش ۷۴ درصدی تصادفات و ۷۶ درصدی تصادفات فوتی بوده ایم.

وی با اشاره به اینکه اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی و اعمال محدودیت رفت و آمد تنها به منظور پیشگیری از شیوع بیشتر کرونا انجام می شود، گفت: هدف فقط تامین سلامت و امنیت خانواده ها است.

جاویدان در پایان با اشاره به تلاش شبانه روزی مجموعه انتظامی استان در راستای قطع زنجیره شیوع کرونا، گفت:  انتظامی استان با بسیج امکانات خود به ویژه یگان ویژه تاکنون تعدادی از محلات شهر کرمانشاه و چندین شهرستان استان را ضدعفونی نموده است.

  • منبع خبر : ایسنا