وضعیت کرونایی استان همدان «قرمز» است/ مدیر عامل هلال احمر استان استعفا کرد/ استاندار: همه چیز عادی است!
وضعیت کرونایی استان همدان «قرمز» است/ مدیر عامل هلال احمر استان استعفا کرد/ استاندار: همه چیز عادی است!
بعد از مدت ها گمانه زنی و انتشار مطالب مختلف در خصوص وضعیت مدیریتی جمعیت هلال احمر استان همدان، بالاخره خبر رسمی استعفای بهروز کارخانه ای، مدیر عامل این نهاد خدمت رسان و اجتماعی منتشر شد. 

به گزارش سایت خبری مدآرا؛ بعد از مدت ها گمانه زنی و انتشار مطالب مختلف در خصوص وضعیت مدیریتی جمعیت هلال احمر استان همدان، بالاخره خبر رسمی استعفای بهروز کارخانه ای، مدیر عامل این نهاد خدمت رسان و اجتماعی منتشر شد.

این در حالی است که برخی افراد علت استعفای «کارخانه ای» را عدم کارایی و کارآمدی از نظر استاندار همدان و اختلاف نظر با او می دانند. در متن این استعفا خطاب به ریییس جدید سازمان هلال احمر آمده است: با توجه به بی مهری جناب استاندار نسبت به خدمات شبانه روزی همه پرسنل و همکاران معزز، نسبت به ختم ماموریت اینجانب دستورات لازم را مبدول فرمایید.

گفتنی است سید سعید شاهرخی روز یکشنبه هفته گذشته در نشست اعضای ستاد پیشگیری، کنترل و مقابله با کرونا استانداری همدان گفته بود که «به صفر رسیدن مرگ و میر ناشی از کرونا برای سه روز پیاپی و همچنین کاهش آمار موارد مثبت کرونا و نوسان آن بین هشت تا ۱۴ مورد در پنج روز گذشته نشان دهنده تلاش برای شکسته شدن زنجیره کرونا در همدان است.»

بیشتر بخوانید:  زنگ خطر تغییر مذهب در همدان؟/ وزیر اطلاعات: افرادی گرایش به مسیحیت پیدا می کنند که جزو افراد عادی جامعه هستند

استاندار همدان این موضوع را هم اضافه کرده بود که: آمار بستری، فوتی ها و نمونه مثبت مبتلا به کرونا در این استان رو به کاهش است که امید می رود با تلاش کادر درمان، همراهی مردم و مسوولان این روند نزولی تا زمان قطع زنجیره کرونا ادامه یابد.

این در حالی است که طی روزهای گذشته برخی خبرها حاکی از این بود که برخلاف اداعای استاندار همدان وضعیت این استان همچنان قرمز است آمار مرگ و میر ناشی از این بیماری به صفر نرسیده است.

 

  • منبع خبر : مدآرا