بهروز نعمتی معاون پارلمانی وزارت نفت می شود؟/ اعضای لیست امید در دوران پسا نمایندگی چه کاره اند؟
بهروز نعمتی معاون پارلمانی وزارت نفت می شود؟/ اعضای لیست امید در دوران پسا نمایندگی چه کاره اند؟
به نظر می رسد تعداد انگشت شمار نمایندگان اصلاح طلب در مجلس یازدهم باعث شده است تا به امروز هیچ حرفی از تشکیل فراکسیون اصلاح طلبان به میان نیاید و به گفته جلال محمودزاده 19 نماینده اصلاح طلب مجلس آتی ترجیح می دهند با فراکسیون مستقلین ائتلاف کنند تا مانع به قدرت رسیدن قالیباف شوند.

به گزارش تحلیل خبر سایت خبری مدآرا؛  مجلس یازدهم بعد از تعطیلات عید فطر کار خود را رسما آغاز می کند. هر چند به نظر می رسد که گمانه زنی های اولیه برای رسیدن به یک شخص واحد و مورد قبول همه اصولگرایان کار بسیار سختی است اما آنطور که از شواهد پیداست از بین محمدباقر قالیباف و حمیدرضا حاج بابایی یک نفر بر صندلی علی لاریجانی تکیه خواهد زد.

اما در این بین رایزنی برخی اصلاح طلبان لیست امید برای دوران پسا نمایندگی در روزهای اخیر از نکات قابل توجه ای است که نظر برخی فعالان رسانه را به خودش جلب کرده است. از همین روی و بر اساس اخبار رسیده به نظر می رسد «بهروز نعمتی» به همراه چند تن از نمایندگان دیگر عزم خود را برای رفتن به وزارت نفت جزم کرده اند و قرار است در مدت باقی مانده از عمر دولت یازدهم در خدمت بیژن زنگنه باشند. تا جاییکه برخی اخبار از این حکایت دارد که به احتمال فراوان به زودی بهروز نعمتی به عنوان معاون پارلمانی وزارت نفت به مجلس یازدهم معرفی خواهد شد.

بیشتر بخوانید:  توافق اصولگرايان بر سر رياست مجلس مركز پژوهش‌ها و يكي از كرسي‌هاي نايب ‌رييسي!

این در حالی است که طبق اخبار رسیده به سایت مدآرا؛ بهروز نعمتی هفته گذشته رایزنی های خودش را با علی نیکزاد و حاج بابایی هم آغاز کرده است و قول همکاری با جناح مقابل محمدباقر قالیباف را به آنها داده است.

از سوی دیگر به نظر می رسد تعداد انگشت شمار نمایندگان اصلاح طلب در مجلس یازدهم باعث شده است تا به امروز هیچ حرفی از تشکیل فراکسیون اصلاح طلبان به میان نیاید و به گفته جلال محمودزاده ۱۹ نماینده اصلاح طلب مجلس آتی ترجیح می دهند با فراکسیون مستقلین ائتلاف کنند تا مانع به قدرت رسیدن قالیباف شوند.

  • منبع خبر : سایت خبری مدآرا