طرح تشکل کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و فضای کسب کار مجلس یازدهم ارائه می شود
طرح تشکل کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و فضای کسب کار مجلس یازدهم ارائه می شود
رهبری معظم در پیام خود اقتصاد و فرهنگ را در صدر اولویت‌های کشور دانستند و بر تولید و اشتغال تاکید کردند که مجلس یازدهم در این راستا با تشکیل کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و فضای کسب و کار گامی در عمل به منویات مقام معظم رهبری خواهد برداشت.

رحیم زارع نماینده دور ه های نهم ، دهم و منتخب مجلس یازدهم در گفتگو با خبرنگار پارلمانی سایت خبری مدآرا گفت: در راستای حمایت از تولید ملی به زودی طرح تشکیل کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و فضای کسب و کار در مجلس یازدهم ارائه خواهد شد.

وی با تاکید بر پیام رهبر معظم انقلاب به مناسبت آغاز به کار یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی گفت: رهبری معظم در پیام خود اقتصاد و فرهنگ را در صدر اولویت‌های کشور دانستند و بر تولید و اشتغال تاکید کردند که مجلس یازدهم در این راستا با تشکیل کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و فضای کسب و کار گامی در عمل به منویات مقام معظم رهبری خواهد برداشت.

طبق پیگیری‌های خبرنگار سایت مدآرا رحیم زارع جدی ترین گزینه برای ریاست کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و فضای کسب و کار مجلس یازدهم است.

بیشتر بخوانید:  نماینده مجلس: هر کس ترامپ را بکشد سه میلیون دلار جایزه نقدی می‌گیرد

زارع دارای کارشناسی مدیریت صنعتی، کارشناسی ارشد و دکترای مدیریت بازرگانی و عضو هیئت علمی دانشکده مدیریت و حسابداری دانشگاه علامه طباطبایی می باشد که نمایندگی مردم آباده، بوانات، خرم‌بید و سرچهان در استان فارس در مجلس نهم، دهم را بر عهده داشته و منتخب مجلس یازدهم است.

زارع همچنین با توجه به تجربیات علمی و تقنینی در مجالس نهم و دهم و مسئولیت هایی از جمله دبیر کمیسیون های احکام دائمی برنامه های توسعه کشور و خروج از رکود در مجلس نهم، سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس نهم، نایب رئیس کمیسیون تلفیق بودجه مجلس دهم، سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس دهم و نایب رئیس و سخنگوی کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و نظارت بر اجرای اصل ۴۴ قانون اساسی مجلس و از نمایندگان اقتصادی یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی می باشد.

  • منبع خبر : سایت خبری مدآرا