هادی غفاری: احمدی نژاد می خواهد نشان دهد که تشکیلات می‌سازد بلکه بتواند برای ۱۴۰۰ دوستانش را بر کشور مسلط کند
هادی غفاری: احمدی نژاد می خواهد نشان دهد که تشکیلات می‌سازد بلکه بتواند برای ۱۴۰۰ دوستانش را بر کشور مسلط کند
فعال سیاسی اصلاح‌طلب می‌گوید: من معتقدم برای نجات کشور چاره‌ای جز احزاب قوی نداریم؛ احزابی که از پایگاه مردمی قوی برخوردار و مدیریت خوب داشته باشند، تا بتوانند اوضاع را تحلیل و کادرسازی کنند.

به گزارش سایت خبری مدآرا؛ «هادی غفاری»، فعال سیاسی اصلاح‌طلب، درباره ویدیوی احمدی‌نژاد که در آن نشان می‌دهد پس از هفت سال از دوران ریاست جمهوری‌اش همچنان نامه‌های مردم را پاراف می‌کند، گفت: اگر بخواهیم حسن ظن داشته باشیم بالاخره یک ایرانی است که می‌خواهد کاری انجام دهد؛ ولی ما چون به او حسن ظن نداریم معتقدیم صحنه‌سازی می‌کند و تشکیلات می‌سازد بلکه بتواند برای ۱۴۰۰ اگر خودش هم نه، دوستانش را بر کشور مسلط کند.

این فعال سیاسی اصلاح‌طلب درباره احتمال استقبال مردم از احمدی‌نژاد اظهار کرد: مسائل سیاسی در ایران هرگز قابل پیش‌بینی نیست. متاسفانه ما در ایران به روزمرگی دچار هستیم؛ یک آقایی می‌آید صحبتی می‌کند و فردا صبح رای همه را برمی‌گرداند. متاسفانه نشان داده‌ایم به‌رغم اینکه ادعای ملت فهیم و روشنفکر می‌کنیم ولی بسیار پوسیده هستیم یا پوسیده‌مان کرده‌اند، یعنی به راحتی می‌توان ما را تغییر داد.

بیشتر بخوانید:  محمود احمدی نژاد چرا تولد مایکل جکسون را تبریک گفت؟

غفاری افزود: برخی می‌آیند بسته به زمان چهره اصلاح‌طلب و اصولگرا به خود می‌گیرند و سریع بر همه عرصه‌های کشور مسلط می‌شوند.

نماینده ادوار مجلس با تاکید بر اهمیت احزاب عنوان کرد: من معتقدم برای نجات کشور چاره‌ای جز احزاب قوی نداریم. احزابی که از پایگاه مردمی قوی برخوردار و مدیریت خوب داشته باشند، تا بتوانند اوضاع را تحلیل و کادرسازی کنند. اگر بخواهیم برای فردا گول احمدی‌نژاد و بدتر از او را نخوریم، چاره آنست که احزاب قوی داشته باشیم تا بتوانند کادرسازی کنند. این تنها راه نجات ماست.

  • منبع خبر : برنا