واکنش عضو کمیسیون عمران مجلس به ساخت مسکن ۲۵ متری/ علیرضا پاک فطرت: اسلام با ساخت مسکن این مدلی موافق نیست/ جامعه مسکن کمتر از ۷۵ متر را قبول ندارد
واکنش عضو کمیسیون عمران مجلس به ساخت مسکن ۲۵ متری/ علیرضا پاک فطرت: اسلام با ساخت مسکن این مدلی موافق نیست/ جامعه مسکن کمتر از ۷۵ متر را قبول ندارد
نماینده مردم شیراز در مجلس گفت: الگوی جامعه مسکن کمتر از 75 متر را قبول ندارد. من تعجب می کنم که 25 متر را مطرح می کنند. در کشور ژاپن هم بیشتر بین 40 تا 50 متر است.

علیرضا پاک فطرت، عضو کمیسیون عمران مجلس در گفتگو با خبرنگار پارلمانی سایت خبری مدآرا با اشاره به طرح موضوع مسکن ۲۵ متری گفت: فرهنگ اسلام با ساخت مسکن این مدلی موافق نیست وهمانگونه که در ایات و روایت آمده محل اسکان است.

وی ادامه داد: مسکن ۲۵ متری نمی تواند محرمیت و سایر مسائل را پوشش دهد. هرچند این طرح برای مجرد هایی که راه به جایی ندارند می تواند برای شروع و به صورت موقت خوب اما برای بلند مدت قطعا خوب نیست.

نماینده مردم شیراز در مجلس گفت: الگوی جامعه مسکن کمتر از ۷۵ متر را قبول ندارد. من تعجب می کنم که ۲۵ متر را مطرح می کنند. در کشور ژاپن هم بیشتر بین ۴۰ تا ۵۰ متر است.

بیشتر بخوانید:  نماینده فومن در مجلس: از صندوق توسعه ملی باید برای هر خانواده ۵ میلیون تومان درنظر می‌گرفتند/ ۵ میلیون تومان بعد از چهل سال مبلغ زیادی نیست!

علیرضا پاک فطرت تاکید کرد: بنده این طرح را قبول ندارم، راضی نیستم و قطعا به مسکن ۲۵ متری رای نخواهم داد اما اگر کلانشهر تهران که امروز پشت بام ها را اجاره می دهند و چادر می زنند، شاید برای مجرد ها و به صورت موقت خوب باشد اما قطعا در شان نظام جمهوری اسلامی نیست و ما کشور ضعیف و ناتوانی نیستم که مسکن ۲۵ متری را پیشنهاد بدهیم.

  • منبع خبر : سایت خبری مدآرا