وریا غفوری و ۷ استقلالی دیگر به کرونا مبتلا شدند!
وریا غفوری و ۷ استقلالی دیگر به کرونا مبتلا شدند!
از اطراف باشگاه استقلال خبر می‌رسد تعدادی از اعضای این تیم به بیماری کرونا مبتلا شده‌اند.

به گزارش سایت خبری مدآرا؛ اعضای تیم فوتبال استقلال عصر دیروز و قبل از شروع تمرین بار دیگر تست‌های پزشکی را پشت سر گذاشتند که شنیده می‌شود پاسخ این تست‌ها شوک جدیدی به فوتبال ایران وارد آورده است.

یکی از اطرافیان باشگاه در این مورد به خبرنگار ما گفت: جواب تست هشت نفر از اعضای تیم مثبت شده و آنها مبتلا به ویروس کرونا شده‌اند.

طبق پیگیری‌های خبرنگار ما وریا غفوری کاپیتان استقلال به ویروس کرونا مبتلا شده است. این بازیکن حتی هفته گذشته با همین شرایط به میدان رفته است. غفوری قبل از بازی با سایپا قرار بود برای تیمش به میدان نرود ولی با تشخیص مجیدی بازی کرد.

همچنین مسعود ریگی بازیکنی است که مشکوک به کرونا است. این بازیکن طی روزهای گذشته لرز داشته اما در کنار سایر بازیکنان تمرین کرده است.

بیشتر بخوانید:  با شفر برنامه تمرین روز بعد را نداشتیم/ مذاکره‌ام با استراماچونی محرمانه بود

با این شرایط یک بحران جدید برای استقلال رقم خورده و سفر عصر امروز به شهر جم برای دیدار مقابل پارس جنوبی در هاله‌ای از ابهام قرار گرفته است. حتی تمرین امروز تیم هم لغو شد تا به شرایط بحرانی آبی‌ها رسیدگی شود.

اسماعیل خلیل زاده، رئیس هیات مدیره باشگاه استقلال تهران در خصوص مشکوک بودن ۸ بازیکن استقلال در ابتلا به ویروس کرونا به خبرنگار ما گفت: “دقایقی قبل من هم مانند شما این خبر را شنیدم و در حال پیگیری هستم. اگر خدایی نکرده این خبر صحت داشته باشد قطعا از سفر بازیکنان به عسلویه جلوگیری می‌کنیم.”

  • منبع خبر : برترین ها