کنایه سعید حجاریان به مجید انصاری و محمد هاشمی/ می خواهند جبران کنند
کنایه سعید حجاریان به مجید انصاری و محمد هاشمی/ می خواهند جبران کنند
سعید حجاریان در متنی که امروز در کانال تلگرامی‌ وی، منتشر شده است به نامه محمد موسوی‌خوئینی‌ها به رهبر انقلاب و واکنش‌های اصول‌گرایان و اصلاح‌طلبان به آن، پرداخته و به دورانی که موسو‌خوئینی‌ها رئیس گروه مشاوران آیت‌الله خامنه‌ای بوده، اشاره کرده.

به گزارش سایت خبری مدآرا؛ حجاریان نوشته: «ایشان در سال‌های آغازین رهبری آیت‌الله خامنه‌ای، در شورای مشاوران رهبری نتایج بررسی‌های کارشناسی خود و گروهی از همکاران را عرضه می‌کردند اما پس از افت‌و‌خیز‌هایی دریافتند صدای این گروه مشاوران و خروجی کار کارشناسی، به‌دلایلی، به سمع رهبری نمی‌رسد.
در نتیجه، ایشان تکلیف را ساقط دیدند و عطای مشاوره را به لقای‌اش بخشیدند. »

حجاریان درباره واکنش‌های اصلاح‌طلبان به نامه موسوی‌خوئینی‌‌ها هم طعنه‌های بامزه‌ای زده: «ایشان [مجید انصاری] تشخیص داده‌ تا پیش از تشکیل جلسه شورای مرکزی تشکل‌شان با خبرگزاری تسنیم گفت‌وگو کنند و سخن آقای خوئینی‌ها را شخصی و غیرتشکیلاتی بخوانند. ما نیز سخن آقای انصاری را سخن شخص ایشان می‌دانیم!

محمد هاشمی. با ادبیاتی زننده در مقام پاسخ‌گویی ظاهر شدند که گمان دارم بنا داشتند جبران مافات کنند [چراکه] چندی‌پیش به‌عنوان وکیل مِیت ادعا کردند امام خمینی به مرحوم هاشمی‌رفسنجانی پیشنهاد قائم‌مقامی رهبری داده بودند و [حالا] بنای جبران داشتند.»

  • منبع خبر : تلگرام