برگزیده آرای مردمی مسابقه «عصر جدید» معرفی شدند+اسامی
برگزیده آرای مردمی مسابقه «عصر جدید» معرفی شدند+اسامی
براساس آرای مردمی، ۱۲ شرکت‌کننده مرحله مقدماتی «عصر جدید»، به مرحله دوم این مسابقه راه یافتند که در کنار ۳۸ برگزیده داوران، به رقابت خواهند پرداخت.

به گزارش سایت خبری مدآرا؛با معرفی ۱۲ برگزیده آرای مردمی، فهرست شرکت‌کنندگان در مرحله دوم برنامه «عصر جدید» به ۵۰ نفر رسید و کامل شد.

از بین ۱۴۰ شرکت کننده مرحله مقدماتی، ۳۸ شرکت کننده با رای داوران به مرحله دوم صعود کردند. ۸۴ شرکت کننده هم به بخش آرای مردمی راه یافتند که از بین آن‌ها، ۱۲ شرکت کننده برای مرحله دوم انتخاب شدند.

با دریافت ۲۶ میلیون رای مردمی، منصور نادری، گروه عاج فیل، محمد اقتدارنژاد، علی جعفری، مجید معظمی، شاهرخ رضایی، همایون دهقان‌بردبار، گروه کرموبله، دختران پرواز، مهدی ستایش‌فرد، هومن لطفعلی و مهدی جعفری کورعباسلو، به ترتیب آرا به مرحله دوم «عصر جدید» راه پیدا کردند.

بیشتر بخوانید:  گفت و گو با پدیده تیراندازی "عصرجدید"/ شبانه مرا به فدراسیون تیراندازی بردند انتظار داشتم آن ملی‌پوش کمک کند، اما باعث حذفم شد

مرحله مقدماتی فصل دوم «عصر جدید»، از ۱۷ اسفند ۹۸ آغاز شد و ۸ تیر ۹۹، مرحله مقدماتی به پایان رسید.

در مرحله دوم «عصر جدید»، ۳۸ شرکت‌کننده با رای داوران و ۱۲ شرکت کننده با رای مردمی، حضور خواهند داشت. این ۵۰ شرکت کننده در ۱۰ گروه ۵ نفری با هم رقابت می‌کنند تا نفرات برگزیده به مرحله نیمه‌نهایی راه یابند. لازم به ذکر است، پنج شرکت کننده مرحله مقدماتی، با زنگ طلایی داوران و احسان علیخانی، به طور مستقیم به مرحله نیمه‌نهایی راه پیدا کرده‌اند.

  • منبع خبر : خبر آنلاین