پشت‌پرده امضای کیلیویی نمایندگان مجلس یازدهم برای سوال از رئیس‌جمهور
پشت‌پرده امضای کیلیویی نمایندگان مجلس یازدهم برای سوال از رئیس‌جمهور
محسن زنگنه، نماینده تربت حیدریه در مجلس در رشته توییتی توضیحاتی درباره طرح سوال از رئیس‌جمهور و اتفاقات پیرامون آن مطرح کرده است.

به گزارش سایت خبری مدآرا؛ محسن زنگنه، نماینده تربت حیدریه در مجلس شورای اسلامی، در حساب توییتری خود نوشت: «با اینکه معتقدم هر روز ماندن این دولت برای کشور هزینه دارد و ⁧سوال از رییس‌جمهور⁩ حق قانونی نمایندگان مردم است، اما طرح سوال بهتر است با تامل و بررسی ابعاد علمی آن صورت گیرد. ‌امروز مردم برای رفع مشکلات، از مجلس راه حل میخواهند.»

زنگنه در توییت‌های بعدی خود به شرح چگونگی جمع‌آوری امضا برای طرح سوال از رئیس‌جمهور پرداخت و نوشت: «‌دیروز صبح اول وقت ، هنگام ورود به صحن مجلس، نماینده محترمی، عزیزان نماینده را دعوت به امضای طرح سوال از رییس جمهور می کرد. برگه سوالات را برداشتم و خواندم.

‌گفتم؛ این سوالات بعضا باید اصلاح شود و برخی سوالات اساسی‌تر باید به آن اضافه گردد. آیا نیاز نیست برای این‌ سوال که اثرات و تبعات زیادی در جامعه دارد، کمی بیشتر تامل شود و نسبت به ابعاد مختلف آن بررسی علمی و مشورت صورت گیرد و تاثیر آن در زندگی مردم سنجیده شود؟

بیشتر بخوانید:  مجلس یازدهم برای رونق مسکن چه برنامه ای دارد؟

ایشان فرمودند؛ مشورت ها انجام شده.

پرسیدم؛ با کی؟ این سوالات اکثرا اقتصادی است و دوستان اقتصادی مجلس و حقیر خبر نداریم!

ایشان فرمودند؛ ممکن است با شما مشورت نشده باشد.

یکی ازنمایندگان اقتصادی مجلس را نام بردم و پرسیدم مثلا با آقای الف مشورت کردید؟

گفتند ؛ نه

نمایندگان همچنان وارد می‌شدند و امضا می‌کردند. جلسه رسمی آغاز شد و چیزی نگذشت که در فضای مجازی سوال از رئیس‌جمهور با امضای ۱۳۰ نماینده منتشر شد.»

  • منبع خبر : برترین ها