فتاح: بنیاد مستضعفان برای حل مشکل مسکن محرومان آمادگی دارد
فتاح: بنیاد مستضعفان برای حل مشکل مسکن محرومان آمادگی دارد
رییس بنیاد مستضعفان گفت: بنیاد مستضعفان می تواند زمین، سیمان، میلگرد و کاشی رایگان برای ساخت مسکن در اختیار دولت قرار دهد تا بار دولت در تولید مسکن تا حدودی کاهش یابد.

به گزارش سایت خبری مدآرا؛ پرویز فتاح رییس بنیاد مستضعفان پس از حضور در نشست کمیسیون اقتصادی در جمع خبرنگاران، گفت: در جلسه امروز گزارشی از اقدامات انجام گرفته توسط بنیاد مستضعفان ارائه شد؛ در شرایط اقتصادی کنونی بنیاد مستضعفان همراه مجلس شورای اسلامی و دولت خواهد بود تا بتوان بخشی از این مشکلات را ساماندهی کرد.

وی با بیان اینکه پیشنهاداتی درباره پرداخت اعتبارات به صورت قرض الحسنه، تامین مسکن محرومان و…. در جلسه امروز مطرح شد، افزود: مقرر شد، با همکاری کمیسیون اقتصادی و بنیاد مستضعفان ظرف ۲ هفته طرح های مربوط به موضوعات مذکور تدوین شود.

بیشتر بخوانید:  طرح «هر ایرانی یک مسکن» در مجلس کلید خورد

رییس بنیاد مستضعفان با بیان اینکه ما به دنبال توسعه فعالیت‌های بنیاد مستضعفان در زمینه محرومیت زدایی و کمک به معیشت مردم هستیم، اظهار کرد: بنیاد می تواند زمین، سیمان، میلگرد و کاشی رایگان را برای ساخت مسکن تامین کند، با تحقق این مهم بار دولت در تولید مسکن تا حدودی کاهش می یابد.

فتاح اضافه کرد: اگرچه بنیاد مستضعفان مسئولیت تخصصی در برابر تکمیل پروژه های عمرانی ندارد اما پیشنهاد دادیم، دولت و مجلس با همکاری یکدیگر طرحی تدوین کنند تا این پروژه ها با استفاده از ظرفیت بنیاد تکمیل شود.

  • منبع خبر : خانه ملت