چرا خبرگزاری فارس حکم محکومان اصلاح طلب را اعلام می کند؟
چرا خبرگزاری فارس حکم محکومان اصلاح طلب را اعلام می کند؟
خبرگزاری فارس امروز در خبری اعلام کرد معاون سابق رئیس‌جمهور در امور زنان و خانواده با شکایت دستگاه امنیتی و انتظامی کشور با سه عنوان اتهامی در دادسرای فرهنگ و رسانه مجرم شناخته شد و کیفرخواست نامبرده صادر و جهت رسیدگی به دادگاه ارسال شد.

به گزارش گروه تحلیل خبر سایت خبری مدآرا، این خبرگزاری در ادامه نوشت: کیفرخواست برای شهیندخت مولاوردی صادر شده که در آن اتهامات سنگین “تشویق به فساد و فحشا” و “ارائه اطلاعات طبقه‌بندی‌شده” تایید شده است.
شهیندخت مولاوردی، معاون سابق رئیس‌جمهور در امور زنان و خانواده با شکایت دستگاه امنیتی و انتظامی کشور با سه عنوان اتهامی در دادسرای فرهنگ و رسانه مجرم شناخته شد و کیفرخواست نامبرده صادر و جهت رسیدگی به دادگاه ارسال شد.

مولاوردی با اتهامات فعالیت تبلیغی علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی (ماده ۵۰۰)، تشویق به فساد و فحشا و فراهم نمودن موجبات آن (ماده ۶۳۹) و در اختیار قرار دادن اطلاعات و اسناد طبقه‌بندی‌شده با هدف برهم‌زدن امنیت کشور (ماده ۵۰۵ قانون مجازات اسلامی) مجرم شناخته شد.

چندی پیش همچنین خبرگزاری فارس با اعلام محکومیت محمود صادقی نماینده تهران در مجلس دهم نوشت: در پرونده محمود صادقی که منجر به صدور رأی در دادگاه بدوی شده چندین عنوان اتهامی با شکایت شاکیان خصوصی و مدعی العموم به صورت توأمان وجود دارد. در پی انتشار خبری مبنی بر محکومیت محمود صادقی به حبس و جزای نقدی به دنبال شکایت درباره حساب‌های قوه قضائیه، مرکز رسانه قوه قضائیه اعلام کرد خبر مزبور مخدوش و فاقد صحت است.

بیشتر بخوانید:  اعزام تیم پلیسی از ایران به رومانی برای تحقیق در مورد مرگ «غلامرضا منصوری»

خبرگزاری فارس همچنین در خصوص پروانه سلحشوری دیگر نماینده تهران در مجلس اقدام به اعلام صدور کیفر خواست کرده بود.

نکته قابل توجه در این زمینه این است که هیچ کدام از این افراد از صدور کیفر خواست و محکومیت خود اطلاعی نداشتند و پیش از آن که این موارد از سوی مراجع قضایی به آنها و یا وکلای رسمی آنها ابلاغ شود خبرگزاری اصولگرای فارس از محتوای کیفر خواست و حکم محکومیت اطلاع دارد.

  • منبع خبر : سایت خبری مدآرا