مرتضی طلایی: نماینده انقلابی که داد و بیداد نمی کند/ به مشی رهبری توجه کنید
مرتضی طلایی: نماینده انقلابی که داد و بیداد نمی کند/ به مشی رهبری توجه کنید
چهره نزدیک به قالیباف گفت: بیم آن دارم که عده‌ای با شعار‌های «انقلابی بودن» و «اصولگرایی» برای حاکمیت و مردم هزینه ایجاد کنند.

به گزارش سایت خبری مدآرا؛ مرتضی طلایی، چهره سیاسی اصولگرا و نزدیک به قالیباف گفت: ایجاد فضای تقابلی بین دولت و مجلس، خلاف مشی رهبر انقلاب است و حتی مردم نیز از این موضوع ناراحت هستند. تعجب می‌کنم که چرا برخی نمایندگان که تفکر انقلابی نیز دارند، متوجه مشی رهبر انقلاب در خصوص رابطه بین قوا نمی‌شوند. بیم آن دارم که عده‌ای با شعار‌های «انقلابی بودن» و «اصولگرایی» برای حاکمیت و مردم هزینه ایجاد کنند. نمایندگان مجلس به سمت مجادله و انتقام گیری سیاسی نروند بلکه در مسیر کارآمدی، اصلاح قوانین و نظارت بر دولت باشند. ادامه چنین رفتار‌هایی یک مانع بزرگ برای استقرار دولت انقلابی در سال ۱۴۰۰ و افزایش مشارکت مردم است؛ نمایندگانی که برای اولین بار وارد مجلس شده‌اند، از رفتار‌های شتاب زده پرهیز کنند. یک نماینده انقلابی هرگز داد و بیداد نمی‌کند. شورای ائتلاف و جامعه روحانیت مبارز به وظایف خود در قبال مجلس جدید عمل کنند.

بیشتر بخوانید:  علی مطهری: آن چیزی که باید برای ما ملاک باشد، اسلام است؛ نه انقلاب/ لحن نامه روسای 12 کمیسیون مجلس نشان می‌دهد که از روی دلسوزی نوشته نشده است/ همه تقصیرها گردن رئیس‌جمهور نیست
  • منبع خبر : خبرآنلاین