تبریک نماینده تهران به نماینده اصفهان برای تولد فرزند سومش/ این اتفاق مثبت را به رهبری انقلاب و مردم اصفهان تبریک می گویم!
تبریک نماینده تهران به نماینده اصفهان برای تولد فرزند سومش/ این اتفاق مثبت را به رهبری انقلاب و مردم اصفهان تبریک می گویم!
سمیه رفیعی نماینده اصول گرای تهران در مجلس به همکارش زهرا شیخی نماینده اصفهان به دلیل تولد فرزند نورسیده تبریک گفته است.

به گزارش سایت خبری مدآرا، سمیه رفیعی نماینده اصول گرای تهران در مجلس به همکارش زهرا شیخی نماینده اصفهان به دلیل تولد فرزند نورسیده تبریک گفته است.

این در حالی است که استفاده سمیه رفیعی نماینده تهران از الفاظ عجیب و غریبی چون؛ تبریک خدمت مقام معظم رهبری؛ مردم ولایت مدار کشور و مردم اصفهان به خاطر بچه دار شدن نماینده شهرشان موجب شگفتی فعالان رسانه ای شده است. استفاده از این ادبیات منسوخ بیشتر از چیز توهین به جایگاه مجلس و وکیلی ملتی است که غرق در مشکلات اقتصادی بوده و فرصتی برای چنین شادباش هایی ندارند

بیشتر بخوانید:  نمایندگان مجلس از جهانگیری شکایت کردند+جزئیات

نماینده  اصولگرای مجلس باید بداند استفاده از این الفاظ؛ مخصوص دوره شاهنشاهی و ارباب و رعیتی بوده و به راستی چه نیازی است که به مردم اصفهان تبریک بگوییم؟!

همگان به خوبی می دانند با وقوع انقلاب استفاده از این ادبیات منسوخ شده بود چرا که قرار نیست فرزند خانم نماینده بر “رعیت اصفهان” حکمرانی کند.

photo_2020-07-15_08-23-01

  • منبع خبر : فارس