پیام وزیر ورزش و جوانان پس از دیدار مدال‌آوران بازی‌های آسیایی با مقام معظم رهبری
پیام وزیر ورزش و جوانان پس از دیدار مدال‌آوران بازی‌های آسیایی با مقام معظم رهبری

وزیر ورزش و جوانان پس از دیدار روز دوشنبۀ مدال‌آوران بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا با مقام معظم رهبری، یادداشت کوتاهی منتشر کرد. _سایت خبری مدآرا، متن پیام مسعود سلطانی‌فر به شرح زیر است: «دوشنبه، به همراه قهرمانان شایسته بازی‌های آسیایی و جمعی از مسئولان ورزش خدمت مقام معظم رهبری رسیدیم. رهبر انقلاب از جهت علاقه […]وزیر ورزش و جوانان پس از دیدار روز دوشنبۀ مدال‌آوران بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا با مقام معظم رهبری، یادداشت کوتاهی منتشر کرد.

_سایت خبری مدآرا، متن پیام مسعود سلطانی‌فر به شرح زیر است:

«دوشنبه، به همراه قهرمانان شایسته بازی‌های آسیایی و جمعی از مسئولان ورزش خدمت مقام معظم رهبری رسیدیم.

رهبر انقلاب از جهت علاقه وافری که به اعتلای نام ایران اسلامی دارند همواره تفقدی ویژه به فرزندان ایران اسلامی در آوردگاه‌های ورزشی که مانند دیگر عرصه‌ها، جولانگاه درخشش جوانان قهرمان ایرانی بوده است، داشته‌اند.

پس از نمایش عزتمندانه تیم ملی در جام جهانی،  ایشان دو بار پیام صادر کردند و از فرزندان دلاور ایران تمجید کردند.

در بازی‌های آسیایی نیز که بسیاری از رکوردها برای اولین‌بار در ورزش کشور به دست آمد، ایشان ضمن صدور پیام در آن مقطع، امروز نیز با روی گشاده و عنایت والایشان فرزندان خود را به حضور پذیرفتند.

همگان در این مقطع حساس تحت رهنمودهای راهگشای ایشان بایستی برای سربلندی نام ایران تلاش کنیم. به عنوان وزیر ورزش و جوانان و خادم مردم در این عرصه از لطف ایشان سپاسگزارم و آرزوی سلامتی و طول عمر برایشان از درگاه خداوند منان خواستارم.»

انتهای پیامSource link