حمله به عوامل تلویزیونی «در شهر» با سلاح سرد+فیلم
حمله به عوامل تلویزیونی «در شهر» با سلاح سرد+فیلم
بر اساس اعلام روابط عمومی استانداری تهران، عوامل برنامه تلویزیونی «در شهر» طی روزهای اخیر در حال مصاحبه با مردم یکی از روستاهای فشافویه از توابع شهرستان ری و ضبط فیلم آن بودند که با سلاح سرد به آنان حمله شد.

به گزارش سایت خبری مدآرا به نقل از کانال اطلاع‌رسانی استانداری تهران، عوامل این برنامه تلویزیونی در حال مصاحبه و ضبط فیلم در مورد مشکلات اهالی یکی از روستاهای فشافویه بودند و این فرد وابسته به یکی از مسئولان روستا برای جلوگیری از انعکاس خبر به سمت گزارشگر این برنامه تلویزیونی حمله کرد.

بر اساس این گزارش اهالی برای احقاق حقوق خود به برخی از مسئولان روستا معترض بودند و خودشان هم جلو فردی که با چاقو قصد ضربه زدن به گزارشگر را داشت، گرفتند.

بیشتر بخوانید:  واکنش دبیر شورای نظارت بر صداوسیما به روضه جنجالی «محمود کریمی»/ صوفی: هیچ ضرورتی ندارد که اینگونه برنامه ها زنده پخش شود/ صداوسیما یک محفل خصوصی نیست/ مداحان مطالب سست و ضعیف و محفلی خود را حق ندارند در رسانه ملی مطرح کنند

عوامل تلویزیونی «در شهر» در واکنش به این اقدام طی روز جاری اعلام کرده‌اند که همچنان پیگیر مشکلات اهالی این روستا خواهند بود و روابط عمومی صدا و سیما نیز امروز نسبت به این رویداد واکنش نشان داده است.

  • منبع خبر : ایرنا